Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Tx Nieruchomości

44-100 Gliwice

Daszyńskiego 56/1

telefon tel.: (32) 231-26-17


email  biuro@tx.gliwice.pl
strona www  www.tx-nieruchomosci.krn.pl

O nas

Tx - Nieruchomości jest działem firmy PPHU "Tranzex" Sp. z o.o. będącej na Polskim rynku nieprzerwanie od 20 lat.

Prowadzimy działalność w zakresie obrotu nieruchomościami. Oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc w przeprowadzaniu transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu oraz dzierżawy nieruchomości. Oferta nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zajmujemy sie doradztwem na rynku nieruchomości.

Posiadamy licencje: pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11019 oraz zarządcy nieruchomości nr 16766. Jesteśmy członkiem BCK-SPON i posiadamy ubezpieczenie.

Wyznajemy zasadę jak najszerszej współpracy z innymi biurami nieruchomości.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice do kupieniadomy na wynajemmieszkania na wynajem powiat Sokołowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Pyrzyckidomy na sprzedaż gmina Koszarawalokale użytkowe na wynajem gmina Dęblindomy na wynajem w Moskorzyniemieszkania na wynajem w Kręciszówkadomy na sprzedaż w Kidałowicach

Deweloperzy

);