Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI

70-333 Szczecin

Piastów 14/2

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: (91) 484-44-11


email  biuro@swiatnieruchomosci.pl
strona www  www.swiatnieruchomosci.pl

O nas

Uczestnicy biur pod nazwą “Świat Nieruchomości” to zespół profesjonalnych , licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami . Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższego bezpieczeństwa przy nabywaniu, zbywaniu , najmie oraz wynajmie nieruchomości. Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi, rzetelność, uczciwość profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki współpracy z licencjonowanymi pośrednikami gwarantujemy profesjonalną obsługę w każdym z Biur pod nazwą “Świat Nieruchomości”. Wymagamy, aby każde z biur posiadało licencję pośrednika nieruchomości . Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami, które potwierdza najwyższą jakość naszych usług. Gwarantujemy 100% satysfakcję z naszych usług, gdyż cały nasz świat to Świat Nieruchomości.

Wszystkie lata pracy pozwoliły nam zdobyć ogromne doświadczenie, które ciągle procentuje i pozwala na szybsze i sprawniejsze załatwianie nawet najtrudniejszych spraw. Nauczyliśmy się również jednej, bardzo ważnej zasady – w Świecie Nieruchomości najważniejszy jest klient i to od powodzenia jego przedsięwzięcia zależy powodzenie naszej firmy. Zapraszamy do oddziałów naszego biura, w którym Państwa marzenia i plany postaramy się przełożyć na rzeczywiste działania.

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN: Nasza firma powstała w 2004 roku i stopniowo, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i doskonałej znajomości rynku, zyskała miano lidera w swojej branży. Oferujemy kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z Państwa mieszkaniem, domem czy działką – od kwestii formalno-prawnych po doradztwo ze strony doświadczonych pracowników.

Pierwszy oddział w Szczecinie powstał w 2004 roku , w wyniku dużego zapotrzebowania na usługi pośrednictwa obrotu nieruchomościami na najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i zaufaniu klientów staliśmy się jednym z wiodących biur nieruchomości w Szczecinie i wkrótce postanowiliśmy otworzyć dwa nowe oddziały – w Centrum Handlowym Turzyn (Świat Nieruchomości Szczecin) i w Świnoujściu (Świat Nieruchomości Świnoujście).

W swojej ofercie posiadamy standardowe usługi związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości. Chcąc jednak sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, rozszerzyliśmy zakres naszych działań również o sprawy związane z finansami. Pomożemy Państwu znaleźć wymarzony dom czy mieszkanie, a nasi eksperci wskażą najdogodniejsze warunki sfinansowania zakupu nieruchomości.

Świat Nieruchomości Szczecin
Tomasz Siwicki lic. 1830

Świat Nieruchomości Szczecin – oddział C.H. Turzyn
Anna Siwicka lic. 9205

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI STARGARD SZCZECIŃSKI:


Świat Nieruchomości – Stargard Szczeciński jest dynamicznie rozwijającym się biurem obrotu nieruchomościami na terenie powiatu stargardzkiego, reprezentowanym przez właściciela firmy, Krystynę Skworcow, posiadającą od 2004 roku licencję pośrednika o numerze 4451.

ŚWIAT NIERUCHOMOSCI STARGARD SZCZECIŃSKI to dynamicznie rozwijające się na rynku stargardzkim biuro nieruchomości prowadzone przez Krystynę Skworcow /licencja od 2004 roku/ którego atutem jest skuteczność i bezpieczeństwo, profesjonalizm i satysfakcjonująca obsługa. Nie tylko doradzamy w kwestii sprzedaży lub zakupu nieruchomości, ale też sprawnie przeprowadzamy przez skomplikowane procedury prawne związane z transakcją, dokonujemy analizy słabych i mocnych stron lokalizacji nieruchomości, przygotowujemy opisy, przeprowadzamy wizualizacje, pomagamy w negocjacjach cenowych, przygotowujemy niezbędne dokumenty, sugerujemy najkorzystniejszą ofertę kredytową.

Możemy pochwalić się TRZEMA LICENCJAMI ZAWODOWYMI z zakresu GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI : dwie licencje w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz jedną licencję z zarządzania nieruchomościami.

NIE RYZYKUJ – KUPUJ BEZPIECZNIE

Zainteresowanych prosimy o osobisty kontakt w biurze lub wysłanie CV i Listu Motywacyjnego na:
e-mail: biuro@stargard.swiatnieruchomosci.pl
Umożliwiamy również odbycie praktyk zawodowych pośrednika nieruchomości /praktykujesz i zarabiasz/.

Świat Nieruchomości Stargard Szczeciński
Krystyna Skworcow – lic. 4451

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat M. Słupskdomy na wynajem powiat Olsztyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Leśnamieszkania na sprzedaż gmina Sarnakimieszkania na wynajem w Słomowiedomy na sprzedaż w Kiersitachmieszkania na sprzedaż w Gostomku

Deweloperzy

);