Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Skyline Real Estate

30-556 Kraków

Dworcowa 9C lok.4

telefon tel.: 508 618 795


email  apartamentlux@interia.pl
strona www  http://skyline-krakow.pl/

O nas

  Skyline Real Estate tworzy zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem na Rynku Nieruchomości. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży , wynajmie i najmie nieruchomości oraz doradztwem inwestycyjnym dla indywidualnych i większych inwestorów. Oferujemy nieruchomości wielu kategorii:
 • apartamenty klasyczne i z nowatorskim design,
 • mieszkania,
 • lokale handlowe i użytkowe,
 • kamienice, domy, wille,
 • działki, nieruchomości komercyjne.
  Świadczymy kompleksową usługę od początku do sfinalizowania transakcji:
 • pośredniczymy w prezentowaniu ofert,
 • kompletujemy dokumenty prawne,
 • towarzyszymy przy sporządzaniu umów w Kancelarii Notarialnej,
 • sporządzamy protokoły zdawczo – odbiorcze.

Biuro nasze posiada wiele atrakcyjnych ofert z Krakowa. Nie wszystkie są widoczne na naszej stronie. Priorytetem naszym jest wyjątkowa staranność o zadowolenie naszych klientów. Wszystkie transakcje, które przeprowadzamy są objęte ubezpieczeniem O. C.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Wadowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Białogardzkidomy na wynajem gmina Konstancin-Jeziornamieszkania na sprzedaż gmina Strzelce Wielkiedomy na wynajem w Wyczółkachmieszkania na sprzedaż w Poniszowicachmieszkania na wynajem w Rutkowszczyźnie

Deweloperzy

);