Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: SDHome Sp. z o.o.

20-111 Lublin

Rynek 2 lok.14

telefon tel.: 533 707 888


email  kontakt@sdhome.pl
strona www  

O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego Biura Nieruchomości.

SDHome Sp. z o.o. to dynamiczne i skuteczne Biuro Nieruchomości działająca w Lublinie i całej Polsce. Misją naszego Biura jest dostarczanie naszym Klientom usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to, by najlepiej doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez wszystkie etapy procesu. Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Współpracujemy z deweloperami, architektami wnętrz oraz ekipami budowlano-wykończeniowymi. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.

Posiadamy Licencje Zawodowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami 12485 oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.

    Dodatkowo jesteśmy właścicielami sześciu regionalnych portali z branży nieruchomości:
  • www.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.swidnik.nieruchomosci.pl
  • www.ogloszenia.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.biuro.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.biura.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.pogoda.lublin.pl

Zapraszamy do współpracy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na wynajemdziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kołobrzeskimieszkania na sprzedaż powiat Tatrzańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lelismieszkania na wynajem gmina Gronowo Elbląskiedomy na sprzedaż w Szlasy-Złotkachmieszkania na sprzedaż w Górachmieszkania na wynajem w Eminowie

Deweloperzy

);