Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: SDHome Sp. z o.o.

20-111 Lublin

Rynek 2 lok.14

telefon tel.: 533 707 888


email  kontakt@sdhome.pl
strona www  

O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronach naszego Biura Nieruchomości.

SDHome Sp. z o.o. to dynamiczne i skuteczne Biuro Nieruchomości działająca w Lublinie i całej Polsce. Misją naszego Biura jest dostarczanie naszym Klientom usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to, by najlepiej doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez wszystkie etapy procesu. Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Współpracujemy z deweloperami, architektami wnętrz oraz ekipami budowlano-wykończeniowymi. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.

Posiadamy Licencje Zawodowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami 12485 oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.

    Dodatkowo jesteśmy właścicielami sześciu regionalnych portali z branży nieruchomości:
  • www.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.swidnik.nieruchomosci.pl
  • www.ogloszenia.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.biuro.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.biura.nieruchomosci.lublin.pl
  • www.pogoda.lublin.pl

Zapraszamy do współpracy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Świdwińskilokale użytkowe na wynajem powiat Człuchowskimieszkania na sprzedaż gmina Kuryłówkadomy na sprzedaż gmina Białobrzegidomy na wynajem w Zagórzu Śląskimmieszkania na wynajem w Ciemniemieszkania na sprzedaż w Gózdku

Deweloperzy

);