Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Reals Nieruchomości

00-052 Warszawa

Świętokrzyska 18

telefon tel.: 535 007 511
fax: (22) 829-92-10


email  biuro@reals.pl
strona www  www.reals.pl

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę transakcji kupna - sprzedaży mieszkań i domów -- począwszy od usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, poprzez obsługę prawną, aż po doradztwo kredytowe.

Nasze biuro jest otwarte dłużej -- pracujemy od godziny 9.00 do 19.00 przez sześć dni w tygodniu.

Nowoczesna strona www.reals.pl pokazuje to, czego inne nie pokazują - zawiera ogromną ilość kolorowych zdjęć ze szczegółowym opisem, kalkulatorem finansowym, a wreszcie - pokazuje nieruchomości na mapie oraz pozwala na drukowanie kolorowych broszur dla wszystkich ofert.Dzięki wykorzystaniu internetu oraz zaawansowanych technologicznie systemów zarządzania relacjami z klientami, uprościliśmy i przyspieszyliśmy proces pośrednictwa. Nasi agenci działają wyłącznie lokalnie, w najbliższym sąsiedztwie naszych klientów. Nowoczesne technologie w połączeniu z najwyższej jakości obsługą pozwoliły nam stworzyć przyjazną i wygodną atmosferę kupna i sprzedaży sprawdzonych nieruchomości.

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo nowymi czy doświadczonymi inwestorami na rynku nieruchomości, REALS posiada wiedzę, doświadczenie i zasoby wewnętrzne pomagające osiągnąć Państwa cele. W REALS wiemy, że chodzi nie tylko o dom czy mieszkanie, ale o miejsce gdzie... możecie Państwo żyć szczęśliwiej.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażhale i magazyny na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Tychymieszkania na wynajem powiat Szydłowieckimieszkania na wynajem gmina Pyzdrymieszkania na wynajem gmina Lubeniamieszkania na wynajem w Dolnikudomy na wynajem w Szlasy-Lipniemieszkania na sprzedaż w Krukach

Deweloperzy

);