Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Reals Nieruchomości

00-131 Warszawa

Grzybowska 2b lok. 83

telefon tel.: 535 007 511


email  biuro@reals.pl
strona www  www.reals.pl

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę transakcji kupna - sprzedaży mieszkań i domów -- począwszy od usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, poprzez obsługę prawną, aż po doradztwo kredytowe.

Nasze biuro jest otwarte dłużej -- pracujemy od godziny 9.00 do 19.00 przez sześć dni w tygodniu.

Nowoczesna strona www.reals.pl pokazuje to, czego inne nie pokazują - zawiera ogromną ilość kolorowych zdjęć ze szczegółowym opisem, kalkulatorem finansowym, a wreszcie - pokazuje nieruchomości na mapie oraz pozwala na drukowanie kolorowych broszur dla wszystkich ofert.Dzięki wykorzystaniu internetu oraz zaawansowanych technologicznie systemów zarządzania relacjami z klientami, uprościliśmy i przyspieszyliśmy proces pośrednictwa. Nasi agenci działają wyłącznie lokalnie, w najbliższym sąsiedztwie naszych klientów. Nowoczesne technologie w połączeniu z najwyższej jakości obsługą pozwoliły nam stworzyć przyjazną i wygodną atmosferę kupna i sprzedaży sprawdzonych nieruchomości.

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo nowymi czy doświadczonymi inwestorami na rynku nieruchomości, REALS posiada wiedzę, doświadczenie i zasoby wewnętrzne pomagające osiągnąć Państwa cele. W REALS wiemy, że chodzi nie tylko o dom czy mieszkanie, ale o miejsce gdzie... możecie Państwo żyć szczęśliwiej.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania do kupieniadomy na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Świdnickimieszkania na sprzedaż powiat Zduńskowolskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wąsewolokale użytkowe na sprzedaż gmina Bielsk Podlaskimieszkania na sprzedaż w Wysokiej Strzyżowskiejdomy na sprzedaż w Nowosadachmieszkania na sprzedaż w Borychowie

Deweloperzy

);