Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: REAL ESTATE DEVELOPMENT COMPANY SPÓŁKA Z O.O.

01-059 Warszawa

Okopowa 47

telefon tel.: 605 992 131
tel.: (22) 492 66 00


email  biuro@redco.pl
strona www  http://www.redco.pl

O nas

Real Estate Development Company Sp. z o.o. (REDCo) świadczy usługi w zakresie wynajmu powierzchni: magazynowych, produkcyjnych, biurowych oraz handlowo-usługowych, znajdujących się na terenie nieruchomości dzierżawionych i administrowanych przez Spółkę.

Dysponujemy 145.000 m² powierzchni najmu w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie dwudziestu miast.

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę powierzchni magazynowo-produkcyjnych oraz zróżnicowane pod względem wielkości i klasy powierzchnie biurowe i handlowe. Oferujemy moduły o powierzchni od kilkunastu do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

    Zapewniamy wysoki standard obsługi wynajmowanej powierzchni w oparciu o:
  • kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami komercyjnymi
  • wypracowane procedury działania
  • kwalifikacje zawodowe naszych pracowników.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

DANE REJESTROWE

Real Estate Development Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa. Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000024853. Kapitał zakładowy wynosi 990 000 zł. NIP 527-21-60-186 REGON 013139423.

ZARZĄD

Mirosław Biszczanik - Prezes Zarządu

Milan Suchodol - Członek Zarządu

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Kolneńskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Tarnówmieszkania na wynajem gmina Ruda Malenieckadomy na sprzedaż gmina Pietrowice Wielkiedomy na sprzedaż w Rogowiemieszkania na wynajem w Kuźnicymieszkania na sprzedaż w Rudzki Młyn

Deweloperzy

);