Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: RE/MAX Polska

Warszawa

telefon


email  info@remax-polska.pl
strona www  www.remax-polska.pl

O nas

Bazujemy na prawie 40-letnich doświadczeniach firmy RE/MAX, zrzeszającej prawie 100000 agentów w blisko 7000 biur w 90 krajach. RE/MAX to najbardziej znana na świecie sieć agencji nieruchomości - lider w branży.

NIKT NA ŚWIECIE NIE SPRZEDAJE WIĘCEJ NIERUCHOMOŚCI NIŻ RE/MAX!

Wiemy jak trudną decyzją jest kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości. Nasi agenci to jednocześnie doradcy, zapewniający sprawną, skuteczną i profesjonalną obsługę Klienta i dążący do Jego maksymalnej satysfakcji. Poza posiadaniem odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, biorą oni udział w regularnych szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Są również na bieżąco ze wszystkimi zmianami planowanymi lub wprowadzanymi na rynek nieruchomości, jak też śledzą najnowsze prognozy i wyniki sprzedażowe, aby zapewnić aktualne, niestandardowe rozwiązania.

Współpracujemy z wieloma partnerami, takimi jak radcy prawni, notariusze, doradcy kredytowi, inspektorzy techniczni, dekoratorzy wnętrz, firmy remontowe czy przeprowadzkowe itp. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowy serwis nawet w najbardziej skomplikowanych transakcjach. Domy, mieszkania, lokale usługowe, działki rolne, leśne, rekreacyjne, budowlane - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Klientów zapraszamy do współpracy, gwarantując pełne zaangażowanie, profesjonalną pomoc oraz sukces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy jesteście gotowi powierzyć nam swoje sprawy. Marka RE/MAX nigdy nie zawodzi. Byłym, obecnym i przyszłym Klientom dziękujemy za zaufanie.

Agentów i pośredników chętnych do współpracy z RE/MAX bardzo prosimy o kontakt. Dziękujemy!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemmieszkania na zamianęgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Wołomińskimieszkania na sprzedaż powiat Sieradzkilokale użytkowe na wynajem gmina Barcinlokale użytkowe na wynajem gmina Kuczbork-Osadamieszkania na sprzedaż w Czajkowiedomy na sprzedaż w Nowych Budkowicachdomy na sprzedaż w Karlikowie

Deweloperzy

);