Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: PROPERCO Group

25-514 Kielce

Kozia 3a/1

telefon tel.: 41 310 90 71
tel.: 692 016 094


email  info@properco.pl
strona www  www.properco.pl

O nas

PROPERCO – Więcej niż biuro nieruchomości.
Firma PROPERCO jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • organizowania finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne)
  • zarządzania nieruchomościami
  • analiz rynków nieruchomości i doradztwa dla inwestorów w branży nieruchomości
  • sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych)
  • wyceny nieruchomości
PROPERCO to reklama Państwa nieruchomości w kraju i za granicą. Wszystkie informacje dotyczące Państwa oferty prezentowane są w językach polskim i angielskim.
Lokalizacja i wygląd naszego biura, sposób przyjmowania i prezentacji ofert, zaplecze technologiczne oraz entuzjastycznie nastawieni doradcy wyznaczają nowe standardy na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pracujemy codziennie, jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym. Obsługujemy klientów z całego świata. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Częstochowadomy na wynajem powiat M. Łomżadomy na sprzedaż gmina M. Tychydomy na wynajem gmina Sobkówdomy na sprzedaż w Wólce Łęczeszyckiejdomy na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na sprzedaż w Rybinie

Deweloperzy

);