Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: POMORSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI

81-350 Gdynia

Plac Kaszubski 8/205 ( Gdyńskie Centrum Biznesu )

telefon tel.: 534-082-828


email  m.prusakowska@pcn.center
strona www  www.pcn.center

O nas

Za sprawą doświadczonych specjalistów, nowoczesnych narzędzi pracy oraz najbardziej aktualnych informacji rynkowych, dostarczamy swoim klientom wysokiej klasy usługi i kompleksowe rozwiązania z dziedziny nieruchomości.

Zajmujemy się transakcjami zakupu obiektów komercyjnych takich jak: biurowce, hotele, apartamenty czy lokale użytkowe. W naszej ofercie inwestorzy znajdš działki deweloperskie, duże obszary rolne, grunty inwestycyjne a także farmy wiatrowe. Nasi specjaliści zajmują się także komercjalizacjš obiektów handlowych, wynajmem powierzchni biurowej oraz magazynowej. Wszystkie te czynności oparte są na doświadczeniu poszczególnych członków naszego zespołu, zdobywanego przez lata w branży nieruchomości.

Zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą formą reklamy, dlatego też szczególny nacisk kladziemy na profesjonalne reprezentowanie zleceniodawcy.

Gwarantujemy bezpieczenstwo transakcji, poufność oraz pełną satysfakcję.
Na zlecenie klienta znajdziemy każdą nieruchomość nie tylko w Polsce ale i za granica.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów juz teraz.

Pomorskie Centrum Nieruchomości informuje,że z Panem Ryszardem Schupke została zakończona umowa o pracę cofnięte zostały wszystkie pełnomocnictwa odnośnie czynności pośrednictwa i reprezentowania firmy PCN.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Toruńskimieszkania na wynajem gmina Nowa Rudadomy na sprzedaż gmina Tczewdomy na wynajem w Zielątkowiemieszkania na sprzedaż w Zagorzycachdomy na wynajem w Pirógu

Deweloperzy

);