Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: POMORSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI

81-350 Gdynia

Plac Kaszubski 8/205 ( Gdyńskie Centrum Biznesu )

telefon tel.: 534-082-828


email  m.prusakowska@pcn.center
strona www  www.pcn.center

O nas

Za sprawą doświadczonych specjalistów, nowoczesnych narzędzi pracy oraz najbardziej aktualnych informacji rynkowych, dostarczamy swoim klientom wysokiej klasy usługi i kompleksowe rozwiązania z dziedziny nieruchomości.

Zajmujemy się transakcjami zakupu obiektów komercyjnych takich jak: biurowce, hotele, apartamenty czy lokale użytkowe. W naszej ofercie inwestorzy znajdš działki deweloperskie, duże obszary rolne, grunty inwestycyjne a także farmy wiatrowe. Nasi specjaliści zajmują się także komercjalizacjš obiektów handlowych, wynajmem powierzchni biurowej oraz magazynowej. Wszystkie te czynności oparte są na doświadczeniu poszczególnych członków naszego zespołu, zdobywanego przez lata w branży nieruchomości.

Zadowolenie klientów jest dla nas najlepszą formą reklamy, dlatego też szczególny nacisk kladziemy na profesjonalne reprezentowanie zleceniodawcy.

Gwarantujemy bezpieczenstwo transakcji, poufność oraz pełną satysfakcję.
Na zlecenie klienta znajdziemy każdą nieruchomość nie tylko w Polsce ale i za granica.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów juz teraz.

Pomorskie Centrum Nieruchomości informuje,że z Panem Ryszardem Schupke została zakończona umowa o pracę cofnięte zostały wszystkie pełnomocnictwa odnośnie czynności pośrednictwa i reprezentowania firmy PCN.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajemmieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat Szczecineckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Obornickidomy na sprzedaż gmina Siennomieszkania na sprzedaż gmina Janowiec Kościelnymieszkania na sprzedaż w Nowej Wsimieszkania na sprzedaż w Jerzyscedomy na sprzedaż w Postołowie

Deweloperzy

);