Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości

30-149 Kraków

Balicka 35

telefon tel.: (12) 638-48-88


email  kontakt@polnoc.pl
strona www  www.polnoc.pl

O nas

PÓŁNOC Nieruchomości jest jedną z największych i najbardziej aktywnie działających sieci biur nieruchomości w Polsce. PÓŁNOC Nieruchomości to ceniona i uznana marka obecna na rynku nieruchomości od 1999 roku. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, w ciągu kilku lat stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm obsługujących polski rynek nieruchomości. Właścicielem Sieci PÓŁNOC Nieruchomości jest spółka PÓŁNOC & PARTNERZY Sp. z o.o. będącą cześcią grupy kapitałowej notowanej na giełdzie w Warszawie od 2007 roku.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wysoką jakość usług oraz profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół specjalistów.

Jesteśmy podmiotem opiniotwórczym. Nasze wypowiedzi są cytowane przez media ogólnopolskie. Naszymi partnerami są między innymi: morizon.pl, Dziennik Gazeta Prawna, Parkiet, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, TVP, TV Biznes, TVN , stacje radiowe.

Wysoka jakość oferowanych usług oraz przejrzystość działania są priorytetowe dla spółki. Dzięki konsekwencji i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych przez nas celów, w ostatnich kilku latach zostaliśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień:

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniagaraże na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Leszczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Starogardzkilokale użytkowe na wynajem gmina Osiek Małydomy na wynajem gmina Lipkamieszkania na sprzedaż w Szubiniedomy na wynajem w Ustrobniedomy na sprzedaż w Osłonce

Deweloperzy

);