Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Plan A – Nieruchomości Agnieszka Nowakowska

30-149 Kraków

Balicka 56

telefon tel.: 503-005-679
tel.: 691-215-488


email  anowakowska@plan-a.net.pl
strona www  www.plan-a.net.pl

O nas

Plan A – jesteśmy po to, aby przekaczać oczekiwania Klientów. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez procesy podejmowania decyzji, negocjacji oraz załatwiania formalności przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Doradzimy Ci, jak zamienić posiadane zasoby w zyski. Dopasujemy zakres i formę usługi do Twojej dyspozycyjności i wymaganego stopnia wsparcia. Współpraca z nami to czysta przyjemność i gwarancja dobrej jakości.


Nasza misja

Plan A – Z nami osiągniesz więcej!


Co nas wyróżnia?

  • Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji. To Ty jesteś naszym klientem i jako pierwszy dowiadujesz się o istotnych sprawach. To w Twoim imieniu będziemy negocjować oraz załatwimy uciążliwe formalności.
  • Oferujemy wyjątkowo skuteczne usługi dla sprzedającego nieruchomość. Wyobraź sobie, że sprzedajesz swoje mieszkanie z pomocą rzetelnych niemieckich fachowców z nutką słowiańskiej fantazji i wyczuciem francuskiej arystokracji. Dla nas to proste.
  • Otrzymasz rzetelną wiedzę na temat wartości posiadanej nieruchomości. Ty śpisz spokojnie, a my walczymy, żebyś otrzymał to, co Ci się należy.
  • Osoby poszukujące nieruchomości otrzymają rzetelne i sprawdzone oferty. Najbardziej kluczowa część to ranking stopnia dopasowania oraz opłacalności inwestycji z Twojego punktu widzenia. Z nami podejmiesz najlepszą decyzję, bo Twoje interesy są dla nas najważniejsze.
  • Dodatkowo – wyróżnia nas profesjonalizm w połączeniu z przyjazną i miłą obsługą. U nas zamiast rozbudowanych procedur jest zdrowy rozsądek.
  • Co najważniejsze: jesteśmy pasjonatami nieruchomości i lubimy swoją pracę.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się, co otrzymasz podpisując umowę na wyłączność. Takiej usługi nie znajdziesz w żadnej innej firmie!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Świdnickilokale użytkowe na wynajem powiat Lipnowskimieszkania na sprzedaż gmina Niedrzwica Dużamieszkania na wynajem gmina Krośniewicemieszkania na wynajem w Skarydzewiemieszkania na sprzedaż w Karczunkudomy na sprzedaż w Lipinach Dolnych

Deweloperzy

);