Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Plan A – Nieruchomości Agnieszka Nowakowska

30-149 Kraków

Balicka 56

telefon tel.: 503-005-679
tel.: 691-215-488


email  anowakowska@plan-a.net.pl
strona www  www.plan-a.net.pl

O nas

Plan A – jesteśmy po to, aby przekaczać oczekiwania Klientów. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez procesy podejmowania decyzji, negocjacji oraz załatwiania formalności przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Doradzimy Ci, jak zamienić posiadane zasoby w zyski. Dopasujemy zakres i formę usługi do Twojej dyspozycyjności i wymaganego stopnia wsparcia. Współpraca z nami to czysta przyjemność i gwarancja dobrej jakości.


Nasza misja

Plan A – Z nami osiągniesz więcej!


Co nas wyróżnia?

  • Reprezentujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji. To Ty jesteś naszym klientem i jako pierwszy dowiadujesz się o istotnych sprawach. To w Twoim imieniu będziemy negocjować oraz załatwimy uciążliwe formalności.
  • Oferujemy wyjątkowo skuteczne usługi dla sprzedającego nieruchomość. Wyobraź sobie, że sprzedajesz swoje mieszkanie z pomocą rzetelnych niemieckich fachowców z nutką słowiańskiej fantazji i wyczuciem francuskiej arystokracji. Dla nas to proste.
  • Otrzymasz rzetelną wiedzę na temat wartości posiadanej nieruchomości. Ty śpisz spokojnie, a my walczymy, żebyś otrzymał to, co Ci się należy.
  • Osoby poszukujące nieruchomości otrzymają rzetelne i sprawdzone oferty. Najbardziej kluczowa część to ranking stopnia dopasowania oraz opłacalności inwestycji z Twojego punktu widzenia. Z nami podejmiesz najlepszą decyzję, bo Twoje interesy są dla nas najważniejsze.
  • Dodatkowo – wyróżnia nas profesjonalizm w połączeniu z przyjazną i miłą obsługą. U nas zamiast rozbudowanych procedur jest zdrowy rozsądek.
  • Co najważniejsze: jesteśmy pasjonatami nieruchomości i lubimy swoją pracę.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się, co otrzymasz podpisując umowę na wyłączność. Takiej usługi nie znajdziesz w żadnej innej firmie!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajem powiat Nyskimieszkania na wynajem powiat Pińczowskimieszkania na wynajem gmina Łąckmieszkania na wynajem gmina Padew Narodowamieszkania na sprzedaż w Wiśniczedomy na wynajem w Jasieninie Dużymmieszkania na wynajem w Kolnie

Deweloperzy

);