Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Olimp Nieruchomości

85-080 Bydgoszcz

Libelta 10/2

telefon tel.: 535-943-777


email  biuro@olimp24.eu
strona www  http://www.olimp24.eu

O nas

Olimp Nieruchomości zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych klientów. Naczelnymi zasadami biura jest profesjonalizm rzetelność oraz dyskrecja. Zakres świadczonych przez firmę usług obejmuje pośrednictwo w sprzedaży i kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości.

Zapewniamy obsługę prawną i notarialną, współpracujemy z 20 bankami, pośrednicząc w załatwianiu formalności kredytowych. Biuro działa głównie na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dbają o to, by przez cały proces przebiegu transakcji Klient czuł, że jest w dobrych rękach. Osiągamy to poprzez nieustanny kontakt i relacje opierające się na zasadach partnerstwa i wzajemnej współpracy.

Rozumiemy zasadę, że Firma opiera się na ludziach, którzy ją tworzą. Nasi Pracownicy i Partnerzy to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. Cieszą się doskonałą opinią w reprezentowanych przez siebie branżach i cały czas aktywnie na nią pracują.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na wynajem powiat Wielickidomy na sprzedaż powiat M. Gliwicedomy na wynajem gmina Biała Podlaskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Gielniówmieszkania na wynajem w Grabówcemieszkania na sprzedaż w Zagajemieszkania na wynajem w Brzeziu

Deweloperzy

);