Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ,,Novena" s.c.

53-643 Wrocław

Inowrocławska 21/1

telefon tel.: (71) 795-40-44
tel.: (71) 355-00-45
fax: (71) 795-40-44


email  nieruchomosci@novena.pl
strona www  www.novena.pl

O nas


"Novena" S. C. funkcjonuje na rynku nieruchomości od 1999r. Oferujemy Państwu pełny zakres profesjonalnych usług związanych z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.

W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zajmujemy się: - sprzedżą, - kupnem, - wynajmem - zamianą nieruchomości.

Prowadzimy zarządzanie nieruchomościami na zlecenie: - budynkami wielomieszkaniowymi oraz - poszczególnymi lokalami.

Na specjalne zlecenie naszych Klientów wykonujemy: - wyceny nieruchomości, - świadczymy usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz - świadczymy usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych nieruchomości od wszelkich ryzyk.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i doświadczenia. Do Państwa dyspozycji jest 20-osobowy zespół profesjonalnych pracowników, których kwalifikacje, znajomość rynku i doświadczenie zapewnią bezpieczeństwo w realizacji każdej transakcji.
Pracujemy w SYSTEMIE MLS Polska - to sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które współpracują ze sobą na zasadach ściśle określonych regulaminem sieci. By lepiej spełniać Państwa oczekiwania wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz przyjęliśmy Kartę Praw Klienta .

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Oferty

Brak ofert spełniających kryteria.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniadziałki do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Lubańskidomy na wynajem powiat Wrocławskimieszkania na wynajem gmina Wola Krzysztoporskadomy na wynajem gmina Strzelce Opolskiedomy na wynajem w Straszydledomy na wynajem w Orle Wielkiedomy na sprzedaż w Ciepielewie

Deweloperzy

);