Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: METROHOUSE S.A.

O nas

Metrohouse & Partnerzy S.A.

Metrohouse & Partnerzy S.A. powstała w wyniku fuzji spółek Metrohouse S.A (rok założenia 2006) i Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. (rok założenia 2000).

Metrohouse & Partnerzy S.A. to 49 zespołów sprzedażowych, prawie 500 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w kilkunastu miastach w ośmiu województwach. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.

Oferta Metrohouse & Partnerzy S.A. obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy Metrohouse & Partnerzy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance (w ubiegłym roku pośredniczył w uzyskaniu finansowania nieruchomości na łączną kwotę ponad 150 milionów złotych), Salon Dewelopera – wyodrębniona ze struktur firmy komórka obsługująca oferty z rynku pierwotnego oraz wydawnictwo Giełda Nieruchomości Pomorze wydające miesięcznik o tym samym tytule z ofertami nieruchomości i wiadomościami z lokalnego rynku nieruchomości.

W 2010 r. w VI Rankingu Firm Rynku Nieruchomości miesięcznika C.H. Beck Nieruchomości firma Metrohouse & Partnerzy została sklasyfikowana na I miejscu wśród działających na rynku agencji nieruchomości.Stabilność i wiarygodność.

Mniejszościowym akcjonariuszem Spółki jest BZ WBK Inwestycje Sp. z o.o. należąca do Grupy Banku Zachodniego WBK. Zakup akcji przez spółkę zależną jednej z największych instytucji finansowych w Polsce świadczy o docenieniu dotychczasowej strategii działania oraz zaufaniu w duże perspektywy rozwoju w przyszłości.

Metrohouse & Partnerzy jest spółką akcyjną podlegającą surowym regułom nadzoru. Wybór takiej formy prawnej pozwolił nam na dynamiczny rozwój dzięki czytelnej i przejrzystej strukturze funkcjonowania firmy.

Nie jesteśmy zwykłą agencją nieruchomości.

Dzisiaj Metrohouse & Partnerzy wyznacza trendy na rynku. Nasze lokalizacje, sposób przyjmowania i prezentacji ofert, zaplecze technologiczne, nowi, entuzjastycznie nastawieni doradcy, sposób dbałości o markę rozpoczęły cykl zmian w środowisku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z satysfakcją możemy wspomnieć o naśladowaniu naszych kampanii promocyjnych przez agencje nieruchomości działające na rynku od lat, o wynajmowaniu nowych biur z witrynami na parterach, gdzie prezentowane są oferty nieruchomości i o ogólnej informacji w środowisku o nowatorskim działaniu naszej firmy.

Nie pracujemy od 9.00 do 17.00 – jesteśmy dostępni znacznie dłużej.

Biura Metrohouse & Partnerzy mieszczą się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych stolicy – w Galerii Mokotów oraz C.H. Arkadia Pracujemy codziennie, 7 dni w tygodniu, od 10.00 do 22.00. Jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym.

Wprowadzamy pionierskie technologie.

Jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce wykorzystujemy do swojego działania nowoczesne, zaawansowane technologie. Pracujemy, używając systemu CRM zwiększającego jakość i efektywność kontaktów z naszymi klientami kupującymi i sprzedającymi. Posiadamy rozbudowany system baz danych niezbędny do systematyzowania zleceń zakupu i sprzedaży nieruchomości. Dzięki nowym technologiom nasza oferta jest w 100% aktualna.

Zatrudniamy najlepszych

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami nie cieszy się w naszym kraju dobrą opinią. Metrohouse & Partnerzy skutecznie zmienia ten stereotyp. Zatrudniamy młodych, ambitnych i energicznych doradców, którzy w naszej firmie pracują stosując nowe, niefunkcjonujące do tej pory na rynku zasady i narzędzia. Ponadto każdy uczestniczy w cotygodniowych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.

Pokazujemy nieruchomości profesjonalnie.

Jesteśmy dumni z naszego systemu prezentacji ofert. Nasi doradcy nieruchomości wykonują szczegółowe opisy, zdjęcia, plany powierzchni oraz mapki lokalizacyjne. Dysponujemy najlepszą stroną www o nieruchomościach w Polsce zawierającą plany powierzchni, setki kolorowych zdjęć nieruchomości, mapki lokalizacyjne, opisy okolicy, informacje o dostępnym finansowaniu i kosztach oraz drukowane kolorowe broszury dla setek nieruchomości. Wszystkie informacje prezentowane są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i ... kaszubskim.

Nasza przyszłość.

W najbliższych latach będziemy rozwijać się, tworząc własne centrale w dużych polskich miastach oraz sieć zrzeszonych biur pracujących na zasadach partnerskich w systemie franchisingu. Nasza dzisiejsza oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży i kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych.


"Zareklamuj się naszym klientom”

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na wynajemdomy do kupieniadomy na wynajem powiat Złotoryjskimieszkania na wynajem powiat Oświęcimskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Pankimieszkania na wynajem gmina Tarnów Opolskidomy na wynajem w Kuźnicymieszkania na wynajem w Krzemieszkania na sprzedaż w Chojno Nowe Pierwsze

Deweloperzy

);