Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: METROHOUSE S.A.

O nas

Metrohouse & Partnerzy S.A.

Metrohouse & Partnerzy S.A. powstała w wyniku fuzji spółek Metrohouse S.A (rok założenia 2006) i Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. (rok założenia 2000).

Metrohouse & Partnerzy S.A. to 49 zespołów sprzedażowych, prawie 500 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w kilkunastu miastach w ośmiu województwach. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.

Oferta Metrohouse & Partnerzy S.A. obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład grupy Metrohouse & Partnerzy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance (w ubiegłym roku pośredniczył w uzyskaniu finansowania nieruchomości na łączną kwotę ponad 150 milionów złotych), Salon Dewelopera – wyodrębniona ze struktur firmy komórka obsługująca oferty z rynku pierwotnego oraz wydawnictwo Giełda Nieruchomości Pomorze wydające miesięcznik o tym samym tytule z ofertami nieruchomości i wiadomościami z lokalnego rynku nieruchomości.

W 2010 r. w VI Rankingu Firm Rynku Nieruchomości miesięcznika C.H. Beck Nieruchomości firma Metrohouse & Partnerzy została sklasyfikowana na I miejscu wśród działających na rynku agencji nieruchomości.Stabilność i wiarygodność.

Mniejszościowym akcjonariuszem Spółki jest BZ WBK Inwestycje Sp. z o.o. należąca do Grupy Banku Zachodniego WBK. Zakup akcji przez spółkę zależną jednej z największych instytucji finansowych w Polsce świadczy o docenieniu dotychczasowej strategii działania oraz zaufaniu w duże perspektywy rozwoju w przyszłości.

Metrohouse & Partnerzy jest spółką akcyjną podlegającą surowym regułom nadzoru. Wybór takiej formy prawnej pozwolił nam na dynamiczny rozwój dzięki czytelnej i przejrzystej strukturze funkcjonowania firmy.

Nie jesteśmy zwykłą agencją nieruchomości.

Dzisiaj Metrohouse & Partnerzy wyznacza trendy na rynku. Nasze lokalizacje, sposób przyjmowania i prezentacji ofert, zaplecze technologiczne, nowi, entuzjastycznie nastawieni doradcy, sposób dbałości o markę rozpoczęły cykl zmian w środowisku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z satysfakcją możemy wspomnieć o naśladowaniu naszych kampanii promocyjnych przez agencje nieruchomości działające na rynku od lat, o wynajmowaniu nowych biur z witrynami na parterach, gdzie prezentowane są oferty nieruchomości i o ogólnej informacji w środowisku o nowatorskim działaniu naszej firmy.

Nie pracujemy od 9.00 do 17.00 – jesteśmy dostępni znacznie dłużej.

Biura Metrohouse & Partnerzy mieszczą się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych stolicy – w Galerii Mokotów oraz C.H. Arkadia Pracujemy codziennie, 7 dni w tygodniu, od 10.00 do 22.00. Jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym.

Wprowadzamy pionierskie technologie.

Jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce wykorzystujemy do swojego działania nowoczesne, zaawansowane technologie. Pracujemy, używając systemu CRM zwiększającego jakość i efektywność kontaktów z naszymi klientami kupującymi i sprzedającymi. Posiadamy rozbudowany system baz danych niezbędny do systematyzowania zleceń zakupu i sprzedaży nieruchomości. Dzięki nowym technologiom nasza oferta jest w 100% aktualna.

Zatrudniamy najlepszych

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami nie cieszy się w naszym kraju dobrą opinią. Metrohouse & Partnerzy skutecznie zmienia ten stereotyp. Zatrudniamy młodych, ambitnych i energicznych doradców, którzy w naszej firmie pracują stosując nowe, niefunkcjonujące do tej pory na rynku zasady i narzędzia. Ponadto każdy uczestniczy w cotygodniowych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.

Pokazujemy nieruchomości profesjonalnie.

Jesteśmy dumni z naszego systemu prezentacji ofert. Nasi doradcy nieruchomości wykonują szczegółowe opisy, zdjęcia, plany powierzchni oraz mapki lokalizacyjne. Dysponujemy najlepszą stroną www o nieruchomościach w Polsce zawierającą plany powierzchni, setki kolorowych zdjęć nieruchomości, mapki lokalizacyjne, opisy okolicy, informacje o dostępnym finansowaniu i kosztach oraz drukowane kolorowe broszury dla setek nieruchomości. Wszystkie informacje prezentowane są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i ... kaszubskim.

Nasza przyszłość.

W najbliższych latach będziemy rozwijać się, tworząc własne centrale w dużych polskich miastach oraz sieć zrzeszonych biur pracujących na zasadach partnerskich w systemie franchisingu. Nasza dzisiejsza oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży i kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych.


"Zareklamuj się naszym klientom”

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedażhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Kieleckidomy na wynajem powiat Radomszczańskimieszkania na sprzedaż gmina Przeworskmieszkania na sprzedaż gmina Wejherowomieszkania na sprzedaż w Owsiszczachmieszkania na sprzedaż w Drozdowiedomy na wynajem w Czartołomiu

Deweloperzy

);