Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Krowoderskie Biuro Nieruchomości SMOK Brigida Palich, Mateusz Góral S.C.

31-155 Kraków

Warszawska 16/7

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: (12) 311 93 00
tel.: 791-912-297


email  biuro@smok.nieruchomosci.pl
strona www  www.smok.nieruchomosci.pl

O nas

KBN SMOK to młode, lecz z dużym doświadczeniem biuro nieruchomości. Pragniemy zaoferować swoim klientom serwis oparty na bogatej ofercie, skutecznym działaniu, przejrzystych warunkach współpracy oraz co najważniejsze indywidualnym podejściu do klienta.

Specjalizujemy się w sprzedaży domów i sprzedażach wiązanych. Pomagamy w szybkiej sprzedaży mieszkań. Spełniając oczekiwania klientów rzetelnie weryfikujemy przedmiot sprzedaży, udzielamy pomocy w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Do dyspozycji klientów mamy doborową kadrę oraz grono współpracujących z nami specjalistów.

Można skorzystać z opinii i konsultacji architektów, budowlańców, instalatorów oraz pomocy prawnej w tym regulacje stanów prawnych i opinie prawne z zakresu nieruchomości.

Zainteresowanych współpracą KBN „SMOK” zaprasza do kontaktu.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Szczecinmieszkania na sprzedaż powiat Braniewskidomy na wynajem gmina Wierzbicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Olkuszdomy na wynajem w Rogowiemieszkania na sprzedaż w Bosutowiedomy na sprzedaż w Rogowej

Deweloperzy

);