Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: "Kawka Nieruchomości"

41-400 Mysłowice

Szymanowskiego 4

telefon tel.: (32) 411-55-50
tel.: 512-474-887


email  biuro@kawka-nieruchomosci.pl
strona www  www.kawka-nieruchomosci.pl

O nas

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej biura „Kawka Nieruchomości”. Nasza firma powstała po to, by służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawach tak ważnych jak sprzedaż, kupno, wynajem wymarzonego domu, mieszkania czy działki. Wszyscy pracownicy to wyspecjalizowani fachowcy legitymujący się wykształceniem wyższym z zakresu obrotu nieruchomościami.

Cechuje nas innowacyjność, profesjonalizm, pasja połączona z obsesją działania, doświadczenie, znajomość lokalnego rynku oraz wysoka kultura obsługi klienta, dzięki której zyskujemy renomę oraz coraz szersze grono stałych klientów. To właśnie wymagania stawiane nam przez naszych Klientów motywują nas do jak najlepszej obsługi, ciągłego poszerzania wachlarza usług oraz pogłębiania naszej wiedzy o rynku nieruchomości. W związku z tym na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych, monitorujemy rynek oraz uczestniczmy w szkoleniach z zakresu rynku nieruchomości. Wszystkie te trudy pozwalają nam profesjonalnie zweryfikować stan prawny i finansowy nieruchomości będących przedmiotem naszego pośrednictwa oraz czuwać nad każdym etapem prawidłowo udanej transakcji.

Lata doświadczenia oraz ewolucji na rynku nieruchomości nauczyły nas, że zadowolony klient, to klient obsłużony w sposób kompleksowy. Co oznacza, że nasi klienci nie muszą na własną rękę poszukiwać notariusza, geodety, prawnika, doradcy kredytowego, architekta czy fachowców od aranżacji wnętrz, przeprowadzek, remontów itp. Współpracujemy z nimi! U nas odnajdziesz profesjonalne, kompleksowe usługi za możliwie najniższe pieniądze. Z polecenia! Tak działamy!

Właścicielem biura jest Karol Kawka, posiadający 6 letnie doświadczenie w nieruchomościach. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na uczelni tej ukończył studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe (wszystkie o specjalności- gospodarowanie nieruchomościami). Stypendysta programu Erasmus- studiował w Haccettepe Univeristy w Ankarze. Posiadający uprawnienia zawodowe nadane z rąk Ministra Budownictwa, Transportu i Gospodarki Morskiej. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 17 759. Posiadający aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej o numerze polisy 35849920.

Doskonałe przygotowanie merytoryczne pracowników, wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stosowanie się do przepisów prawa i Kodeksu Etyki Zawodowej, uczestnictwo w szkoleniach, stałe pogłębianie wiedzy z zakresu nieruchomości, rzetelność, dyskrecja oraz indywidualne podejście do każdego klienta to dewiza naszej firmy. Przeprowadziliśmy wiele udanych transakcji, czego dowodem jest coraz większa ilość Klientów, którzy przybywają do nas za namową zadowolonych z naszych usług znajomych. Również Państwu polecamy nasze usługi. Nieruchomości są naszą pasją! Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem: Zespół „Kawka nieruchomości”

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Bocheńskilokale użytkowe na wynajem powiat Rzeszowskimieszkania na wynajem gmina Tyszowcelokale użytkowe na wynajem gmina Kwilczdomy na wynajem w Biskupicachmieszkania na sprzedaż w Karolewiemieszkania na sprzedaż w Złotym Potoku

Deweloperzy

);