Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Home Broker Nieruchomości S.A.

01-208 Warszawa

Przyokopowa 33

telefon tel.: 22 489 37 87
tel.: 801 900 200


email  zapytania@homebroker.pl
strona www  www.homebroker.pl

O nas

Home Broker jest doradcą na rynku nieruchomości. Świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wachlarz naszych usług jest szeroki, w Home Brokerze możesz kupić, sprzedać lub wynająć, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań. Home Broker to kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji.

Home Broker zajmuje się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów i sfinalizowaniem ich nabycia. Oferuje szeroki wybór inwestycji na rynku pierwotnym w specjalnych cenach tylko dla klientów Home Broker, jak również szeroką bazę nieruchomości z rynku wtórnego. Home Broker to codziennie nowe atrakcyjne oferty.

Home Broker pomaga także sprzedać nieruchomość. Nasi doradcy wybiorą odpowiedni moment na dokonanie transakcji, zaproponują cenę na podstawie rzetelnej analizy rynku. Home Broker to tysiące klientów w ciągu miesiąca, co jest gwarancją szybkiej sprzedaży Twojej nieruchomości.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy na wynajemhale i magazyny na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Chrzanowskimieszkania na sprzedaż powiat M. Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż gmina Łebadomy na sprzedaż gmina Niemodlindomy na sprzedaż w Janowiemieszkania na sprzedaż w Nowej Wsimieszkania na sprzedaż w Pakulanka

Deweloperzy

);