Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Freedom Nieruchomości S.C.

10-110 Olsztyn

M. Skłodowskiej-Curie 18/20 lok. 16

telefon tel.: (22) 266-81-43
fax: (89) 679-53-70


email  biuro@freedom-nieruchomosci.pl
strona www  www.freedom-nieruchomosci.pl

O nas

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI- "następne biuro, kolejny pośrednik, to samo myślenie, czy na pewno?"
Czytając to zdanie zastanawiasz się, czemu ma ono służyć. Czy ma zaprzeczać obecnej filozofii prowadzenia biura nieruchomości? Może celem było wzbudzenie Twojej ciekawości i zainteresowania?
Na oba pytania odpowiedz jest twierdząca.
Jako biuro nieruchomości wyznaczamy nowe standardy pracy, dotyczy to zarówno naszych Klientów jak i współpracowników. Tworząc nową Markę korzystamy z innowacyjnych rozwiązań pamiętając o fundamentach, które budujemy na doświadczeniu ludzi sukcesu tej branży.
Głównym celem naszej działalności jest profesjonalna obsługa Klientów w zakresie obrotu nieruchomościami. Dbając o kompleksowość naszych usług zapewniamy również dostęp do szerokiej gamy oferty kredytowej oraz atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń.
Nasza firma ambitnie patrzy w przyszłość, widząc olbrzymią perspektywę rozwoju. Kluczem do jego realizacji jest zaufanie Klientów oraz ich dobre słowo. Profesjonalizm nie polega na tym, że się pisze, iż jest się profesjonalistą, składa się to na szeregu działań, zachowań, które sprawiają, że Klienci mogą mówić: „ FREEDOM NIERUCHOMOŚCI JEST PROFESJONALISTĄ W SWOIM FACHU”. Aby móc się o tym przekonać dołącz do grona naszych Klientów i sprawdź, co powoduje, iż możemy się tak nazywać.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęhale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Wołomińskimieszkania na wynajem powiat Hajnowskidomy na wynajem gmina Złotoryjadomy na sprzedaż gmina Uniejówmieszkania na wynajem w Nowiniedomy na sprzedaż w Rościniedomy na wynajem w Pieńkowie

Deweloperzy

);