Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Flipcom Nieruchomości

50-374 Wrocław

Cypriana Kamila Norwida 18/2

telefon tel.: 665-554-585


email  hello@flipcom.pl
strona www  www.flipcom.pl

O nas

Biuro nieruchomości Flipcom  oferuje profesjonalną pomoc oraz doradztwo na każdym etapie zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz wiedza naszych specjalistów, jak również doskonała znajomość rynku nieruchomości pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Pomagamy naszym klientom we wszelkich aspektach związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości, jak i z obsługą inwestorów. Świadczymy profesjonalne doradztwo finansowe oferując transparentne warunki. Właścicielom lokali przeznaczonych na wynajem oferujemy kompleksową obsługę obejmującą między innymi przygotowanie nieruchomości pod wynajem, pomoc w znalezieniu lokatorów, zarządzanie nieruchomością oraz kwestiami formalno-finansowymi przez cały okres współpracy. Zachęcamy do skorzystania z usług Biura nieruchomości Flipcom.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Częstochowskidomy na sprzedaż powiat M. Łódźmieszkania na sprzedaż gmina Chodówdomy na wynajem gmina Raczkimieszkania na wynajem w Milejczycachdomy na sprzedaż w Olendachdomy na wynajem w Rzeczniówku

Deweloperzy

);