Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: FILAR NIERUCHOMOŚCI

85-950 Bydgoszcz

Fordońska 21 - II p.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: (52) 330-69-36
fax: (52) 330-69-36


email  biuro@nieruchomosci-filar.pl
strona www  www.nieruchomosci-filar.pl

O nas

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c. to zespół pracowników, którzy tworzą dynamiczny zespół, już od dłuższego czasu działają na rynku nieruchomości, ich indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na skuteczne i szybkie zrealizowanie zlecenia na najwyższym poziomie. Poza tym dbamy o kompetencje naszych pracowników oraz wysoką jakość usług zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi wyznaczonymi dla zawodów obsługujących rynek nieruchomości. W ramach kompleksowej obsługi klienta współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi, a także innymi biurami obrotu nieruchomościami z terenu całej Polski.

Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i licencję zawodową pośrednika Marzenny Jabłońskiej - Łobodzińskiej nr 6051. Obsługujemy kompleksowo poprzez pomoc w wyborze oferty, kredytu, aż do momentu przekazania nieruchomości. Motto naszej firmy to kompleksowa obsługa i bezpieczna transakcja.

Nasza oferta:

FILAR NIERUCHOMOŚCI s.c. to nowoczesne biuro zajmujące się transakcjami sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu mieszkań, domów, działek, hal, lokali użytkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jesteśmy po to aby zaoszczędzić Państwa czas, pieniądze i ukoić nerwy w tak stresogennych życiowych sytuacjach jakimi jest zakup lub sprzedaż nieruchomości.

Zapraszamy do naszego biura Przed biurem mamy dla Państwa miejsca parkingowe.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami komórkowymi praktycznie przez całą dobę.

tel./fax. 52 330-69-36 tel. 692-92-22-34 tel. 695-26-66-95 tel. 791-000-904 tel. 791-000-905 tel. 791-000-906 tel. 883-965-502 tel. 883-965-576 tel. 535-666-960

POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI OSOBOM ZATRUDNIONYM NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ I PROWADZĄCYM DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Obornickidomy na sprzedaż powiat Radomskimieszkania na wynajem gmina Borówdomy na sprzedaż gmina Suchowoladomy na sprzedaż w Nieradowiedomy na wynajem w Borkowiedomy na wynajem w Topilec-Kolonii

Deweloperzy

);