Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: EMMERSON Realty SA

53-677 Wrocław

Nabycińska 19

telefon tel.: 71 780 01 60
tel.: 71 780 01 61


email  wroclaw@emmerson.pl
strona www  www.emmerson.pl

O nas

Gajowicka

Pracownicy oddziału, a wśród nich licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami zajmują się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych takich jak: mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne, bliźniaki, segmenty, domy wielorodzinne. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Można się porozumieć z pracownikami oddziału również w języku angielskim.

Część pracowników oddziału zatrudniona jest w strukturze działu nieruchomości komercyjnych. Zajmują się obsługą klientów kupujących / sprzedających lub wynajmujących powierzchnię biurową, handlową, magazynową. Pośredniczą w transakcjach dotyczących gruntów inwestycyjnych i obiektów przemysłowych.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniamieszkania do kupieniadomy na sprzedaż powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kołobrzeskimieszkania na sprzedaż gmina Mieleclokale użytkowe na wynajem gmina Lubieńmieszkania na sprzedaż w Prawiedniki-Koloniidomy na wynajem w Wysokiemieszkania na wynajem w Rzeszynie

Deweloperzy

);