Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: EMMERSON Realty SA

61-860 Poznań

Za Groblą 6/1

telefon tel.: 61 227 18 18


email  poznan@emmerson.pl
strona www  www.emmerson.pl

O nas

Pracownicy oddziału, a wśród nich licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami zajmują się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych takich jak: mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne, bliźniaki, segmenty, domy wielorodzinne. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Można się porozumieć z pracownikami oddziału również w języku angielskim.

Część pracowników oddziału zatrudniona jest w strukturze działu nieruchomości komercyjnych. Zajmują się obsługą klientów kupujących / sprzedających lub wynajmujących powierzchnię biurową, handlową, magazynową. Pośredniczą w transakcjach dotyczących gruntów inwestycyjnych i obiektów przemysłowych.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Rybnikmieszkania na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż gmina Lubskolokale użytkowe na wynajem gmina Sokolnikidomy na sprzedaż w Podawcachdomy na sprzedaż w Stężyca-Koloniimieszkania na sprzedaż w Pyszczynie

Deweloperzy

);