Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Centrala Nieruchomości

87-100 Toruń

Gagarina, 36H

telefon tel.: (56) 307 00 00
tel.: 663899715


email  
strona www  

O nas

OPIS DZIAŁALNOŚCI FIRMY
Centrala Nieruchomości jest firmą prowadzącą działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne).

    Podstawowe obszary działalności to:
  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości (sprzedaż, kupno, najem, dzierżawa etc)
  • wynajem mieszkań, lokali, apartamentów
  • usługi doradcze ds. nieruchomości
  • doradztwo kredytowe
  • home staging
  • zarządzanie nieruchomościami
  • aranżacja wnętrz
  • wycena nieruchomości

Więcej informacji pod nr tel 663899715

OPIS OFERTY
Nasza oferta to najlepsze nieruchomości na rynku toruńskim. Nieruchomości sprawdzone pod kątem formalnym, rzeczowym, nie posiadające wad prawnych oraz obciążeń nie do wyegzekwowania.
Nasza kadra to doświadczeni pośrednicy, geodeci oraz rzeczoznawcy majątkowi znający się na swoje pracy. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o interes naszych klientów.
Zapraszamy do współpracy aby przekonać się na własnej skórze. :)

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na wynajeminne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Chorzówdomy na sprzedaż powiat Przasnyskidomy na sprzedaż gmina Rzezawalokale użytkowe na wynajem gmina Tomaszów Lubelskimieszkania na sprzedaż w Grabowiemieszkania na wynajem w Dziemianówcedomy na wynajem w Węglewie

Deweloperzy

);