Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Cardom

Wrocław

Nowy Targ 28 pok. 110 ( I piętro )

telefon tel.: (71) 307-77-71
tel.: 666-300-035


email  wroclaw@cardom.pl
strona www  www.cardom.pl

  Biura sprzedaży:


Cardom
Kędzierzyn-Koźle
Wolności 6-7 ( I piętro )
tel.: (77) 483-72-04, 602-379-056
www.cardom.pl biuro@cardom.pl


O nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami
  • ROK ZAŁOŻENIA - 1991
  • Właściciel- mgr inż. Elżbieta Gepert- Broj
  • licencja zawodowa nr 708
  • Członek- Założyciel Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości
  • Członek Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości
  • Certyfikat I Edycji Europejskiej Akademii Nieruchomości

Biuro Obrotu Nieruchomościami "Cardom" istnieje od czerwca 1991 roku. Jest jednym z pierwszych biur pośrednictwa na Opolszczyźnie i pierwszym działającym na terenie Kędzierzyna-Koźla.

Od chwili powstania naszego biura minęło już 20 lat. W tym okresie czynnie uczestniczyliśmy w życiu środowiska opolskich pośredników, monitorowaliśmy zmiany zachodzące na lokalnym i ogólnopolskim rynku nieruchomości. Obsłużyliśmy setki klientów, pomagając nierzadko w ich życiowym przedsięwzięciu. Wielu z nich ponownie do nas wraca, wielu poleca rodzinie i znajomym. Oferując duże doświadczenie, posiadaną i wciąż wzbogacaną wiedzę, rzetelność i uczciwość ufamy, iż każdy obsłużony przez nasze biuro klient będzie zadowolony. Dzięki zawartym przez nas z wieloma bankami umowom na wykonywanie czynności z zakresu pośrednictwa finansowego w zakresie kredytów hipotecznych, możliwość naszej pomocy rozszerzona została o ten element. Usankcjonowanie prawne zawodu pośrednika zmieniło znaczenie społeczne i postrzeganie tegoż zawodu; cieszy nas, iż z roku na rok rośnie liczba osób, które powierzają nam swoje sprawy w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości, a my staramy się nagrodzić ich zaufanie przeprowadzając ich transakcje dla nich korzystnie i bezpiecznie.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy na sprzedażhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Lubaczowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Siedlcelokale użytkowe na wynajem gmina Sicienkodomy na sprzedaż gmina Wiśniewdomy na sprzedaż w Golasowicachdomy na wynajem w Rydzewiedomy na wynajem w Szepietowo-Janówce

Deweloperzy

);