Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Cardom

Wrocław

Nowy Targ 28 pok. 110 ( I piętro )

telefon tel.: (71) 307-77-71
tel.: 666-300-035


email  wroclaw@cardom.pl
strona www  www.cardom.plCardom
Kędzierzyn-Koźle
Wolności 6-7 ( I piętro )
tel.: (77) 483-72-04, 602-379-056
www.cardom.pl
biuro@cardom.pl


O nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami
  • ROK ZAŁOŻENIA - 1991
  • Właściciel- mgr inż. Elżbieta Gepert- Broj
  • licencja zawodowa nr 708
  • Członek- Założyciel Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości
  • Członek Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości
  • Certyfikat I Edycji Europejskiej Akademii Nieruchomości

Biuro Obrotu Nieruchomościami "Cardom" istnieje od czerwca 1991 roku. Jest jednym z pierwszych biur pośrednictwa na Opolszczyźnie i pierwszym działającym na terenie Kędzierzyna-Koźla.

Od chwili powstania naszego biura minęło już 20 lat. W tym okresie czynnie uczestniczyliśmy w życiu środowiska opolskich pośredników, monitorowaliśmy zmiany zachodzące na lokalnym i ogólnopolskim rynku nieruchomości. Obsłużyliśmy setki klientów, pomagając nierzadko w ich życiowym przedsięwzięciu. Wielu z nich ponownie do nas wraca, wielu poleca rodzinie i znajomym. Oferując duże doświadczenie, posiadaną i wciąż wzbogacaną wiedzę, rzetelność i uczciwość ufamy, iż każdy obsłużony przez nasze biuro klient będzie zadowolony. Dzięki zawartym przez nas z wieloma bankami umowom na wykonywanie czynności z zakresu pośrednictwa finansowego w zakresie kredytów hipotecznych, możliwość naszej pomocy rozszerzona została o ten element. Usankcjonowanie prawne zawodu pośrednika zmieniło znaczenie społeczne i postrzeganie tegoż zawodu; cieszy nas, iż z roku na rok rośnie liczba osób, które powierzają nam swoje sprawy w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości, a my staramy się nagrodzić ich zaufanie przeprowadzając ich transakcje dla nich korzystnie i bezpiecznie.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Oferty

Brak ofert spełniających kryteria.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianędziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Puckidomy na sprzedaż powiat Brzeskidomy na sprzedaż gmina Paszowicelokale użytkowe na wynajem gmina Wilczętadomy na wynajem w Nowym Miasto-Folwarkumieszkania na wynajem w Sielcachmieszkania na wynajem w Zajączkowie

Deweloperzy

);