Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Bracia Strzelczyk

00-545 Warszawa

Marszałkowska 58 lok. 11 i 12

telefon tel.: (22) 625-15-15


email  leszekb@strzelczyk.pl
strona www  www.strzelczyk.pl

O nas

Jesteśmy na rynku od w 1986 roku. Od ponad 33 lat jesteśmy wiodącą firmą na rynku nieruchomości.  

Świadczymy usługi pośrednictwa na najwyższym poziomie. W 2013 roku założyciel firmy, Pan Witold Strzelczyk otrzymał Złoty medal zasłużony dla polskiego rynku nieruchomości, w dowód uznania za wybitną działalność. 

Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. 

Prześlij do nas formularz z zapytaniem – oddzwonimy!

Ponad trzydziestoletnia obecność na rynku, wielu zadowolonych klientów i tysiące obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z największym doświadczeniem.

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Jesteśmy skuteczni w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Przez kilkadziesiąt lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Nasz zespół składa się z bardzo doświadczonych i rzetelnych doradców. Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Obsługujemy naszych klientów również w weekendy.

 

 

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Węgrowskidomy na wynajem powiat Kolbuszowskimieszkania na wynajem gmina Horodłodomy na wynajem gmina Brzezinymieszkania na sprzedaż w Kościelnikudomy na sprzedaż w Bieszkowicachmieszkania na wynajem w Stankowie

Deweloperzy

);