Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Bracia Strzelczyk

00-545 Warszawa

Marszałkowska 58 lok. 11 i 12

telefon tel.: (22) 625-15-15


email  leszekb@strzelczyk.pl
strona www  www.strzelczyk.pl

O nas

Jesteśmy na rynku od w 1986 roku. Od ponad 33 lat jesteśmy wiodącą firmą na rynku nieruchomości.  

Świadczymy usługi pośrednictwa na najwyższym poziomie. W 2013 roku założyciel firmy, Pan Witold Strzelczyk otrzymał Złoty medal zasłużony dla polskiego rynku nieruchomości, w dowód uznania za wybitną działalność. 

Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. 

Prześlij do nas formularz z zapytaniem – oddzwonimy!

Ponad trzydziestoletnia obecność na rynku, wielu zadowolonych klientów i tysiące obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z największym doświadczeniem.

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Jesteśmy skuteczni w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Przez kilkadziesiąt lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Nasz zespół składa się z bardzo doświadczonych i rzetelnych doradców. Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Obsługujemy naszych klientów również w weekendy.

 

 

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Krasnostawskimieszkania na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Mszanadomy na sprzedaż gmina Rojewomieszkania na sprzedaż w Malkowicachdomy na sprzedaż w Helenowo Staremieszkania na wynajem w Bobrówce

Deweloperzy

);