Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: BN "LUTIN" BN "NOVUM"

30-011 Kraków

Oboźna 11/2

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 503022056
tel.: 502062828
fax: 0126329734


email  biuro@novum.lutin.pl
strona www  www.lutin.pl

O nas

„NOVUM” i „LUTIN” Nieruchomości - firmy, dla których rozwiązywanie problemów naszych Klientów jest nie tylko codzienną pracą ale także przyjemnością.
Doskonale wiemy na podstawie własnego doświadczenia iż obrót nieruchomościami i to pokonywanie wielu trudności formalno- prawnych, dokumentacyjnych, tracenie czasu na wizytowanie nieruchomości nie spełniających naszych wymagań, załatwianie formalności związanych z uzyskaniem kredytów czy wreszcie stres spowodowany niepewnością, co do rzetelności naszych kontrahentów. Kosztuje nas to wiele czasu, energii i niepotrzebnych nerwów, a także niestety pieniędzy.
Dlatego nasze firmy, działając na rynku od lat mają na celu przede wszystkim zminimalizować trudności, na które napotykają nasi Klienci. Brak czasu, praca, problemy życia codziennego powodują, iż wygodnie i taniej jest podjąć współpracę z licencjonowanym Pośrednikiem, który wykona dla Państwa pracę od momentu przekazania swoich wyobrażeń o wymarzonym mieszkaniu czy domu, biurze czy biurowcu, do objęcia w posiadanie.
Dla każdego Klienta, który podpisze z Nami Umowę Pośrednictwa zrobimy wszystko aby był usatysfakcjonowany współpracą.
Zapraszamy do kontaktowani się we wszelkich sprawach dotyczących nieruchomości - doradzimy, opierając się na własnym doświadczeniu , bądź korzystając z doświadczenia współpracujących z nami - notariusza, prawnika, rzeczoznawcy majątkowego, doradcy kredytowego, a wreszcie geodety, architekta czy nawet wykonawcy ew. remontów i adaptacji.
Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego doświadczenia zapewniając profesjonalizm. Iwona Panfil Grzegorz Czort Iwona Panfil – Właściciel Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami „ NOVUM” Licencjonowana Państwowa nr 2375 Grzegorz Czort - Właściciel Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami „LUTIN” Licencjonowana Państwowa nr 3818

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Gdańskimieszkania na sprzedaż powiat Opolskimieszkania na sprzedaż gmina Zblewodomy na sprzedaż gmina Niemodlindomy na sprzedaż w Duńkowicachmieszkania na wynajem w Goskach Dużychmieszkania na wynajem w Rudnikach

Deweloperzy

);