Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości PETRYLA

31-566 Kraków

Bajeczna 2

telefon tel.: 12 259 75 06
tel.: 509 675 603


email  sekretariat@petryla.pl
strona www  www.nieruchomosci.petryla.krn.pl

O nas

Prowadzimy działalność na rynku nieruchomości od 1992 roku. Biuro w Krakowie, os. 2 Pułku Lotniczego 29/1 (poprzednio: J. Strusia 1a/7) rozpoczęło działalność w roku 2007 i początkowo skoncentrowało się na ofertach zlokalizowanych głównie na terenie Nowej Huty i w jej okolicach. Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży mieszkań, domów, działek, terenów inwestycyjnych, obiektów komercyjnych i lokali użytkowych. Na zlecenie klientów poszukujemy wybranych nieruchomości.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, naszą działalność prowadzimy w oparciu o państwową licencję pośrednika nieruchomości numer 6079. Posiadamy aktualne ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika, przestrzegamy zasad Kodeksu Etyki Zawodowej.

Jako profesjonalne biuro nieruchomości oferujemy pełny zakres usług dotyczący obrotu nieruchomościami. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta, cały czas nadzorując transakcję od pierwszego spotkania aż do jej sfinalizowania. Oprócz pośrednictwa nieruchomości pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu czy pożyczki. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, prawnikami i notariuszami.

Zaufanie coraz większej grupy Klientów pozwala na dynamiczny rozwój firmy.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania do kupieniadomy na sprzedaż powiat Żnińskimieszkania na sprzedaż powiat Lwóweckidomy na sprzedaż gmina Kołobrzeglokale użytkowe na wynajem gmina Kazimierza Wielkadomy na sprzedaż w Szuminiemieszkania na wynajem w Skęczniewiemieszkania na sprzedaż w Błoniach

Deweloperzy

);