Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości FBI

30-382 Kraków

Kobierzyńska 100

telefon tel.: +48 (12) 346-18-75
tel.: +48 606-963-601


email  biuro.fbi@gmail.com
strona www  www.fbi.nieruchomosci.pl

O nas

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem inwestycyjnym,wyceną nieruchomości oraz obsługą kredytową nieruchomości.

Ponieważ działamy na zasadzie specjalizacji, każdy klient przydzielany jest do agenta specjalizującego się w danym typie nieruchomości, oraz w działającego na terenie w którym mieszka, przez co doskonale zna wszelkie wady i zalety okolicy. Dzięki temu klient otrzymuje najwyższy standard usług.

Działamy na terenie Krakowa, powiatu Krakowskiego, Wielickiego,Wadowickiego,Bocheńskiego i powiatów ościennych .Na życzenie klienta działamy na terenie całego województwa Małopolskiego jak i Świętokrzyskiego.
Zapraszamy.

Nasz cel - Budowanie marki biura poprzez zadowolenie klientów
Nasze atuty- Profesjonalizm. rzetelność, kompleksowość,
Nasze zalety- Miła obsługa, życzliwość, elastyczność ,skuteczność
Nasze motto: FBI - Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniainne nieruchomości do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Krosnomieszkania na sprzedaż powiat Kutnowskimieszkania na sprzedaż gmina Wiązówlokale użytkowe na wynajem gmina Wołczyndomy na wynajem w Podlesiniemieszkania na wynajem w Suliniedomy na sprzedaż w Zakrzewie

Deweloperzy

);