Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości FBI

30-382 Kraków

Kobierzyńska 100

telefon tel.: +48 (12) 346-18-75
tel.: +48 606-963-601


email  biuro.fbi@gmail.com
strona www  www.fbi.nieruchomosci.pl

O nas

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem inwestycyjnym,wyceną nieruchomości oraz obsługą kredytową nieruchomości.

Ponieważ działamy na zasadzie specjalizacji, każdy klient przydzielany jest do agenta specjalizującego się w danym typie nieruchomości, oraz w działającego na terenie w którym mieszka, przez co doskonale zna wszelkie wady i zalety okolicy. Dzięki temu klient otrzymuje najwyższy standard usług.

Działamy na terenie Krakowa, powiatu Krakowskiego, Wielickiego,Wadowickiego,Bocheńskiego i powiatów ościennych .Na życzenie klienta działamy na terenie całego województwa Małopolskiego jak i Świętokrzyskiego.
Zapraszamy.

Nasz cel - Budowanie marki biura poprzez zadowolenie klientów
Nasze atuty- Profesjonalizm. rzetelność, kompleksowość,
Nasze zalety- Miła obsługa, życzliwość, elastyczność ,skuteczność
Nasze motto: FBI - Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Gnieźnieńskimieszkania na wynajem powiat Lipnowskidomy na wynajem gmina Pilznomieszkania na sprzedaż gmina Szczekocinydomy na sprzedaż w Małym Oleckudomy na sprzedaż w Górze Bałdrzychowska-Koloniidomy na sprzedaż w Drzewcach

Deweloperzy

);