Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Nieruchomości FBI

30-382 Kraków

Kobierzyńska 100

telefon tel.: +48 (12) 346-18-75
tel.: +48 606-963-601


email  biuro.fbi@gmail.com
strona www  www.fbi.nieruchomosci.pl

O nas

Nasze biuro zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem inwestycyjnym,wyceną nieruchomości oraz obsługą kredytową nieruchomości.

Ponieważ działamy na zasadzie specjalizacji, każdy klient przydzielany jest do agenta specjalizującego się w danym typie nieruchomości, oraz w działającego na terenie w którym mieszka, przez co doskonale zna wszelkie wady i zalety okolicy. Dzięki temu klient otrzymuje najwyższy standard usług.

Działamy na terenie Krakowa, powiatu Krakowskiego, Wielickiego,Wadowickiego,Bocheńskiego i powiatów ościennych .Na życzenie klienta działamy na terenie całego województwa Małopolskiego jak i Świętokrzyskiego.
Zapraszamy.

Nasz cel - Budowanie marki biura poprzez zadowolenie klientów
Nasze atuty- Profesjonalizm. rzetelność, kompleksowość,
Nasze zalety- Miła obsługa, życzliwość, elastyczność ,skuteczność
Nasze motto: FBI - Finansowe Bezpieczeństwo Inwestycji

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemgaraże do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Nowomiejskimieszkania na sprzedaż powiat Łosickimieszkania na wynajem gmina Milanówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Chlewiskadomy na sprzedaż w Górnych Malikachdomy na wynajem w Dużej Cerkwicydomy na sprzedaż w Żerkowie

Deweloperzy

);