Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Aston House Nieruchomości

02-793 Warszawa

Belgradzka 14 / U10

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 22-370-28-98


email  biuro@astonhouse.pl
strona www  www.astonhouse.pl/

O nas

Pomagamy naszym Klientom sprzedawać, kupować oraz wynajmować nieruchomości mieszkaniowe i powierzchnie komercyjne. Specjalizujemy się w rejonie południowo zachodniej Warszawy szczególną uwagę poświęcając dzielnicom: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Ochota oraz Piaseczno.

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy dodatkowo:

 • obsługę prawną i kompleksową pomoc w całym procesie sprzedaży,
 • negocjacje warunków transakcji z kupującym lub sprzedającym.
 • doradztwo kredytowe,
 • porady architektów wnętrz,


Na rynku wyróżnia nas rzetelność, etyka działania oraz wiarygodność. Działamy w ramach przynależności do struktur Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Poznaj 5 najważniejszych korzyści dla Sprzedających
 • Przygotujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży. Dzięki właściwie skonstruowanej ofercie, właściwie dobranym informacjom i dokładnej specyfikacji przyspieszamy moment realizacji transakcji.
 • Zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową. Dzięki dokumentacji zdjęciowej przygotowanej szerokokątnym (panoramicznym) obiektywem twoja nieruchomość jeszcze bardziej zyska na atrakcyjności. Warto pamiętać, że klienci „kupują przede wszystkim oczami”…
 • Zapewniamy profesjonalną obsługę. Gwarantujemy indywidualne podejście, które dzięki obsłudze przez osobistego doradcę, pozwoli na najkorzystniejszą sprzedaż nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie.
 • Szanujemy Twój czas. To oznacza, że przyprowadzamy wyłącznie konkretnych, zorientowanych i wypłacalnych klientów.
 • 0 zł za wycenę nieruchomości. Mamy doświadczenie i obycie na warszawskim rynku nieruchomości. Zatem dokładnie wiemy, ile warta jest Twoja nieruchomość. Dokonamy kalkulacji zupełnie za darmo!


Poznaj 5 najważniejszych korzyści dla Kupujących
 • Wiemy, co sprzedajemy. Nasi agenci osobiście oglądali, sprawdzali i robili dokumentację oferowanych nieruchomości, dzięki czemu zdecydowanie trafniej dobieramy klientów do konkretnej oferty.
 • Rzetelność i zaufanie. To oznacza w praktyce, że dostajesz od nas wszystkie najważniejsze informacje o nieruchomości na etapie prezentacji w Internecie lub/i podczas rozmowy z naszym przedstawicielem. Stawiamy na transparentność na każdym etapie obsługi/współpracy.
 • 100% satysfakcji. Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalnej dokumentacji zdjęciowej. Nieruchomości/Wnętrza, które widzisz na naszej stronie internetowej zawsze są takie, jak w rzeczywistości – masz naszą gwarancję! Zdjęcia wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem z zachowaniem trudnej sztuki fotografowania wnętrz. W ten sposób wyznaczamy na rynku NOWĄ JAKOŚĆ prezentacji oferty z wyjątkową korzyścią dla klienta.
 • 0 zł prowizji. Wybierając nieruchomość z oferty ASTON HOUSE nie zapłacisz nam ani grosza wynagrodzenia.
 • Pomagamy realizować marzenia. Naszym klientom proponujemy szereg usług dodatkowych, dzięki którym ułatwiamy osiągnąć cel, jakim jest upragnione „M”.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Łódźmieszkania na sprzedaż gmina Polanka Wielkamieszkania na wynajem gmina Duszniki-Zdrójmieszkania na sprzedaż w Tereszewiedomy na sprzedaż w Parowejmieszkania na sprzedaż w Rogotwórsku

Deweloperzy

);