Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ARKEI NIERUCHOMOŚCI

60-529 Poznań

Jana Henryka Dąbrowskiego 77A

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 606303234


email  nieruchomosci@arkei.pl
strona www  www.nieruchomosci.arkei.pl

O nas

ARKEI NIERUCHOMOŚCI kompleksowo zajmuje się obsługą rynku nieruchomości. Firma powstała w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości usług.
ARKEI NIERUCHOMOŚCI prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne).
    Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji:
  • wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta
  • pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu)
  • rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu
  • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej etc)

ARKEI NIERUCHOMOŚCI działa w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr licencji 18407. Zgodnie z wymogami ustawowymi dysponujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Celem znalezienia najlepszych rozwiązań istniejących na rynku ścisłe współpracujemy z kancelaria prawną, doradcami podatkowymi, notariuszem i specjalistami z innych dziedzin, których wiedza i doświadczenie są pomocne przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości. Osiągamy to nie tylko dzięki rzetelności i dbałości o bezpieczeństwo realizowanych transakcji, ale przede wszystkim poprzez całkowite zaangażowanie i zapewnienie każdemu klientowi indywidualnej obsługi, od momentu podpisania umowy pośrednictwa, do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Zapewniamy przy tym profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.
Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą. Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas, a także zyskujesz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą z przekonaniem, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania a nawet marzenia.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania do kupieniakamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Jaworskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieruszowskidomy na sprzedaż gmina Fabiankilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bielanymieszkania na sprzedaż w Bieledomy na wynajem w Korytowiedomy na sprzedaż w Nowym Kisielinie

Deweloperzy

);