Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ARKEI NIERUCHOMOŚCI

60-529 Poznań

Jana Henryka Dąbrowskiego 77A

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 606303234


email  nieruchomosci@arkei.pl
strona www  www.nieruchomosci.arkei.pl

O nas

ARKEI NIERUCHOMOŚCI kompleksowo zajmuje się obsługą rynku nieruchomości. Firma powstała w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości usług.
ARKEI NIERUCHOMOŚCI prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne).
    Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji:
  • wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta
  • pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu)
  • rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu
  • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją (organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej etc)

ARKEI NIERUCHOMOŚCI działa w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami – nr licencji 18407. Zgodnie z wymogami ustawowymi dysponujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Celem znalezienia najlepszych rozwiązań istniejących na rynku ścisłe współpracujemy z kancelaria prawną, doradcami podatkowymi, notariuszem i specjalistami z innych dziedzin, których wiedza i doświadczenie są pomocne przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości. Osiągamy to nie tylko dzięki rzetelności i dbałości o bezpieczeństwo realizowanych transakcji, ale przede wszystkim poprzez całkowite zaangażowanie i zapewnienie każdemu klientowi indywidualnej obsługi, od momentu podpisania umowy pośrednictwa, do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Zapewniamy przy tym profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.
Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą. Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas, a także zyskujesz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą z przekonaniem, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania a nawet marzenia.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Żorylokale użytkowe na wynajem powiat Kolbuszowskidomy na sprzedaż gmina Baranówmieszkania na sprzedaż gmina Wilamowicedomy na sprzedaż w Kałęczyniedomy na sprzedaż w Rakowiczemieszkania na sprzedaż w Marczycach

Deweloperzy

);