Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Andrzejczyk Nieruchomości

81-388 Gdynia

Świętojańska 110/13

telefon tel.: 58 781 94 00
tel.: 58 380 09 99
fax: 58 333 40 09


email  biuro@andrzejczyk.pl
strona www  www.andrzejczyk-nieruchomosci.plAndrzejczyk Nieruchomości
02-001 Warszawa
Jerozolimskie 87/314
tel.: (22) 299 63 03
www.andrzejczyk-nieruchomosci.pl
warszawa@andrzejczyk.pl


O nas

Firma Andrzejczyk Nieruchomości oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług związanych zarówno z rynkiem nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych, głównie na terenie Pomorza oraz Kujaw. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy swoje doświadczenie zdobyli w renomowanych firmach, dzisiaj zdobyta wiedza stanowi podstawę naszych sukcesów. Posiadamy wszelkie wymagane ustawowo licencje i uprawnienia, jesteśmy z Państwem podczas całego procesu przebiegu transakcji, gwarantujemy rzetelna pomoc, oraz dobór optymalnych rozwiązań.

Domy i mieszkania Firma Andrzejczyk Nieruchomości świadczy usługi związane z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Dzięki współpracy z deweloperami, bankami, inwestorami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi , posiadamy szeroką bazę ofert oraz docieramy do szerokiej grupy potencjalnych Klientów.

Biura, Lokale handlowe Jedną z podstawowych działalności firmy Andrzejczyk Nieruchomości jest pośrednictwo oraz doradztwo w zakresie sprzedaży oraz wynajmie lokali handlowych oraz biurowych. Specjalizujemy się w zleceniach polegających na kompleksowej obsłudze całego procesu, począwszy od wyszukania interesującej nieruchomości do zawarcia transakcji najmu, kupna i sprzedaży powierzchni biurowej. Nasza wiedza i doświadczeni pomogą naszym Klientom wybrać najkorzystniejszą i optymalną ofertę. Przy sprzedaży powierzchni biurowych i lokalowych, używamy najbardziej skutecznych i sprawdzonych narzędzi marketingowych, aby w możliwie najkrótszym czasie skutecznie wynająć lub sprzedać powierzone nam nieruchomości. Działamy według sprawdzonej gotowej strategii rozwoju, oferujemy pomoc prawną, fachowe wsparcie w ramach analizy umów oraz negocjacji warunków.

Grunty Działki Firma Andrzejczyk Nieruchomości oferuje swoim klientom usługi brokerskie związane z rynkiem nieruchomości gruntowych. Pośredniczymy w transakcjach kupna jak i sprzedażny działek budowlanych, letniskowych, siedliskowych oraz inwestycyjnych.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianędomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Złotoryjskilokale użytkowe na wynajem powiat Bydgoskilokale użytkowe na wynajem gmina Garwolinlokale użytkowe na wynajem gmina Kamień Krajeńskimieszkania na sprzedaż w Nowym Broniszewiedomy na sprzedaż w Plewniemieszkania na sprzedaż w Nowej Hucie

Deweloperzy

);