Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: AD.DRĄGOWSKI S.A.

00-013 Warszawa

Kopernika 36/40

telefon tel.: 801-402-420
tel.: (22) 827-90-83
fax: (22) 827-99-50


email  ad@dragowski.pl
strona www  www.dragowski.pl

O nas

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI AD.DRĄGOWSKI S.A.

AD.DRĄGOWSKI jest firmą prowadzącą działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne).
    Podstawowe obszary działalności to:
  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości,
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomościami,
  • usługi doradcze nieruchomości,
  • doradztwo kredytowe.
Jesteśmy Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Co zobowiązuje nas do zachowania jawności i przejrzystości naszych struktur i sposobu funkcjonowania, wyników sprzedażowych i finansowych. Rynek wtórny
Nasza aktywność obejmuje tak zwany rynek wtórny, czyli sprzedaż lub wynajem obiektów juz istniejących fizycznie i prawnie.
Firma posiada 8 biur nieruchomości w Warszawie oraz 2 biura nieruchomości w okolicach Warszawy. Zatrudnia prawie 200 agentów. Obserwując najnowsze trendy na rynku wtórnym, zauważyć można dynamiczny rozwój tego sektora w Polsce, przy tempie wzrostu większym niż wzrost produktu krajowego brutto.

AD.DRĄGOWSKI jest głównym graczem tego rynku, a czołowa pozycja i doświadczenie gwarantuje sukces i zadowolenie Klienta. Atutem Spółki jest bogata, na bieżąco aktualizowana baza nieruchomości położonych zarówno w samej Warszawie, jej okolicach, jak i na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Kompleksowa i fachowa obsługa prawna realizowanych transakcji, pomoc przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz profesjonalizm jest znakiem firmowym AD.DRĄGOWSKI.
O naszej Skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi.

Rynek Komercyjny
W ramach tych usług wspieramy Klientów w następujących kwestiach:
W zależności od potrzeb opracowujemy listę magazynów spełniających założone oczekiwania z uwzględnieniem odpowiedniego regionu, ceny, okresu wynajmu itp.. Nasz informacja pozwala na szybką orientację w dostępnych możliwościach z uwzględnieniem każdej niezbędnej opcji oraz pomaga oszacować poziom cenowy obiektów spełniających kryteria przedstawione przez Klienta.
Jeżeli powierzchnie magazynów, znajdujące się w naszej bazie danych w danym momencie, nie spełniają oczekiwań Klientów, pracownicy AD.DRĄGOWSKI S.A. przygotowują indywidualne zapytania ofertowe, szczegółowo opisujące wymagania techniczne, lokalizacyjne, czasowe.
Po zebraniu ofert wynajmu od właścicieli obiektów, dokonujemy analizy ich atrakcyjności i przydatności pod względem zdefiniowanych celów. Ocenie zostają poddane parametry techniczne budynków, warunki finansowe, wartość dodana oferowana przez właściciela, czyli okres wolny od opłat, wyposażenie magazynu, dostępność do infrastruktury transportowej, dostępność siły roboczej.

AD.DRĄGOWSKI jako pierwsza w Polsce zastosowała w praktyce amerykańskie metody organizacji pracy w pośrednictwie nieruchomościami i wprowadziła agencyjny system sprzedaży nieruchomości.

Firma na podstawie własnych doświadczeń opracowała system szkolenia agentów i koncepcję programu komputerowej obsługi biura obrotu nieruchomościami CRET 7.0-Computerized Real Estate Trading, który bezpośrednio połączony jest z największymi portalami internetowymi i zapewnia wymianę ofert w trybie one-line.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Lęborskidomy na sprzedaż powiat Poddębickidomy na wynajem gmina Wiązówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Garbówdomy na sprzedaż w Lisówkudomy na sprzedaż w Kopiniemieszkania na sprzedaż w Jazach

Deweloperzy

);