Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ABN Stępień Nieruchomości

58-506 Jelenia Góra

Mostowa 6

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: +48(75) 64 94 684


email  biuro@stepien.org.pl
strona www  www.stepien.org.pl

O nas

Jesteśmy członkiem

INSTYTUTU POLSKIEGO RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Biuro powstało 15 czerwca 1993 roku. Przez szereg lat pracy Biuro Nieruchomości Stępień wypracowało sobie wizerunek solidnej firmy.
Profesjonalizm oraz wszechstronne wykształcenie pracujących w nim pośredników i konsultantów pozwoliło na stworzenie najlepszego w Jeleniej Górze biura, Biura Nieruchomości Stępień.
W chwili obecnej jesteśmy największą firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic. Cieszymy się społecznym uznaniem, solidnością i lojalnością naszych klientów jak również posiadamy opinię firmy, w której przeprowadza się bardzo skomplikowane transakcje.

Długoletnia działalność na rynku pozwoliła wypracować sobie sprawdzone metody w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw naszych klientów. Macierzyste Biuro posiada doskonałą lokalizację. Znajduje się na największym osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze przy ul. Ogińskiego 4, tel.+48(75) 64 282 44. Transakcje związane z mieszkaniami osiedlowymi zajmują 48% transakcji zawieranych na rynku jeleniogórskim.
Mając na względzie duże zainteresowanie nieruchomościami położonymi na terenie górskim i podgórskim przez klientów z całej Polski jak również przez obcokrajowców, drugi oddział powstał w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ul. Mostowej 6, tel.+48(75) 64 94 687. Istotnym atutem położenia oddziału przy ul. Mostowej 6 jest parking dla samochodów osobowych. Ważnym aspektem pracy Biura Nieruchomości Stępień jest ścisła współpraca ze sztabem fachowców z różnych dziedzin. Firma zatrudnia prawników, współpracuje ze wszystkimi notariuszami w Jeleniej Górze jak również z rzeczoznawcami, geodetami, specjalistami z dziedziny wystroju wnętrz, przeprowadzek czy przewozu oraz firmami budowlanymi.

Biuro nasze współpracuje z instytucjami państwowymi i pozarządowymi. Mamy podpisane umowy ze wszystkimi Bankami mającymi swoje oddziały na terenie Jeleniej Góry, współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się developerami w mieście, jak również z firmami ubezpieczeniowymi. W naszym biurze Klient zawsze obsłużony jest kompleksowo, a każda porada prawna z zakresu różnych dziedzin jest bezpłatna.

Szczycimy się tym, że nasi pracownicy są w stanie obsłużyć każdego obcokrajowca w związku z biegłą znajomością języków obcych, w tym niemieckiego oraz angielskiego.
Nieruchomości naszych Klientów prezentowane są potencjalnym nabywcom w nowoczesny sposób we wszystkich skomputeryzowanych oddziałach biura, w gablotach zlokalizowanych w centralnych punktach miasta, w prasie lokalnej jak również w folderach reklamowych, oraz najnowszym nowoczesnym serwisie internetowym.

Z wyrazami szcunku,
Zespół ABN Stępień Nieruchomości

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Kazimierskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Brzezińskilokale użytkowe na wynajem gmina Grybówdomy na sprzedaż gmina Goszczynmieszkania na wynajem w Wasilewie Skrzeszewskimmieszkania na wynajem w Radzanowiedomy na wynajem w Będargowie

Deweloperzy

);