Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ABN Stępień Nieruchomości

58-506 Jelenia Góra

Mostowa 6

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: +48(75) 64 94 684


email  biuro@stepien.org.pl
strona www  www.stepien.org.pl

O nas

Jesteśmy członkiem

INSTYTUTU POLSKIEGO RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Biuro powstało 15 czerwca 1993 roku. Przez szereg lat pracy Biuro Nieruchomości Stępień wypracowało sobie wizerunek solidnej firmy.
Profesjonalizm oraz wszechstronne wykształcenie pracujących w nim pośredników i konsultantów pozwoliło na stworzenie najlepszego w Jeleniej Górze biura, Biura Nieruchomości Stępień.
W chwili obecnej jesteśmy największą firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic. Cieszymy się społecznym uznaniem, solidnością i lojalnością naszych klientów jak również posiadamy opinię firmy, w której przeprowadza się bardzo skomplikowane transakcje.

Długoletnia działalność na rynku pozwoliła wypracować sobie sprawdzone metody w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw naszych klientów. Macierzyste Biuro posiada doskonałą lokalizację. Znajduje się na największym osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze przy ul. Ogińskiego 4, tel.+48(75) 64 282 44. Transakcje związane z mieszkaniami osiedlowymi zajmują 48% transakcji zawieranych na rynku jeleniogórskim.
Mając na względzie duże zainteresowanie nieruchomościami położonymi na terenie górskim i podgórskim przez klientów z całej Polski jak również przez obcokrajowców, drugi oddział powstał w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ul. Mostowej 6, tel.+48(75) 64 94 687. Istotnym atutem położenia oddziału przy ul. Mostowej 6 jest parking dla samochodów osobowych. Ważnym aspektem pracy Biura Nieruchomości Stępień jest ścisła współpraca ze sztabem fachowców z różnych dziedzin. Firma zatrudnia prawników, współpracuje ze wszystkimi notariuszami w Jeleniej Górze jak również z rzeczoznawcami, geodetami, specjalistami z dziedziny wystroju wnętrz, przeprowadzek czy przewozu oraz firmami budowlanymi.

Biuro nasze współpracuje z instytucjami państwowymi i pozarządowymi. Mamy podpisane umowy ze wszystkimi Bankami mającymi swoje oddziały na terenie Jeleniej Góry, współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się developerami w mieście, jak również z firmami ubezpieczeniowymi. W naszym biurze Klient zawsze obsłużony jest kompleksowo, a każda porada prawna z zakresu różnych dziedzin jest bezpłatna.

Szczycimy się tym, że nasi pracownicy są w stanie obsłużyć każdego obcokrajowca w związku z biegłą znajomością języków obcych, w tym niemieckiego oraz angielskiego.
Nieruchomości naszych Klientów prezentowane są potencjalnym nabywcom w nowoczesny sposób we wszystkich skomputeryzowanych oddziałach biura, w gablotach zlokalizowanych w centralnych punktach miasta, w prasie lokalnej jak również w folderach reklamowych, oraz najnowszym nowoczesnym serwisie internetowym.

Z wyrazami szcunku,
Zespół ABN Stępień Nieruchomości

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Ostrzeszowskidomy na wynajem powiat Ostródzkidomy na sprzedaż gmina Ryczywółlokale użytkowe na sprzedaż gmina Wisładomy na wynajem w Rosiniemieszkania na sprzedaż w Laskachmieszkania na sprzedaż w Krążkowie

Deweloperzy

);