Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ABC Dom Biuro Nieruchomości

31-425 Kraków

29 Listopada 75/4

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: (12) 633-39-33
tel.: 605-448-841


email  biuro@abc-dom.pl
strona www  www.abc-dom.pl

O nas

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Nieruchomości działającą na terenie Krakowa oraz gmin sąsiednich.

Specjalizujemy się w pośrednictwie kupna, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych.

Organizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi.

Współpracujemy z bankami w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa, cały proces transakcji jest nadzorowany przez licencjonowanego pośrednika (lic. zawodowa 4492).

Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości oraz innymi osobami związanymi z branżą nieruchomości.

Rekomendacje: MSPON

Numer licencji zawodowej: Licencja zawodowa NR 4492

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieluńskimieszkania na sprzedaż powiat Wrzesińskimieszkania na sprzedaż gmina Wickomieszkania na wynajem gmina Sandomierzdomy na sprzedaż w Osinachdomy na sprzedaż w Stawiscedomy na sprzedaż w Doliwie

Deweloperzy

);