Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: ABC Dom Biuro Nieruchomości

31-425 Kraków

29 Listopada 75/4

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: (12) 633-39-33
tel.: 605-448-841


email  biuro@abc-dom.pl
strona www  www.abc-dom.pl

O nas

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Nieruchomości działającą na terenie Krakowa oraz gmin sąsiednich.

Specjalizujemy się w pośrednictwie kupna, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych.

Organizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi.

Współpracujemy z bankami w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa, cały proces transakcji jest nadzorowany przez licencjonowanego pośrednika (lic. zawodowa 4492).

Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości oraz innymi osobami związanymi z branżą nieruchomości.

Rekomendacje: MSPON

Numer licencji zawodowej: Licencja zawodowa NR 4492

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażdomy do kupieniagaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Lubińskimieszkania na wynajem powiat Łosickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Szastarkadomy na sprzedaż gmina Brzezinydomy na wynajem w Kukiniidomy na sprzedaż w Leśnicymieszkania na wynajem w Nowym Zyzdroju

Deweloperzy

);