Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: A.P. Nieruchomości

32-002 Węgrzce Wielkie (Kraków)

Węgrzce Wielkie 979

telefon tel.: 512-078-775


email  biuro@apnieruchomosci.eu
strona www  www.apnieruchomosci.eu

O nas

Witamy na stronie Biura A.P.NIERUCHOMOŚCI i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Dodatkowo zajmujemy się indywidualnym poszukiwaniem nieruchomości na życzenie Klienta.

Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w uzyskaniu szybkiego, korzystnego kredytu. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami i notariuszami.

Aby zaoszczędzić Państwu czasu, organizujemy wszelkie dokumenty dotyczące nabywanej nieruchomości, które kompleksowo i szczegółowo sprawdzamy pod kątem prawnym.

Posiadamy licencję zawodową oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Numer licencji zawodowej: 15560

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na zamianęmieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Garwolińskidomy na wynajem powiat Pszczyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Nędzadomy na wynajem gmina Majdan Królewskidomy na sprzedaż w Głuchowiemieszkania na sprzedaż w Grębowiedomy na wynajem w Wara

Deweloperzy

);