Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: A.M. NIERUCHOMOSCI S.C IZABELA MATEUSZUK, ANDRZEJ MATEUSZUK

50-559 Wrocław

Świeradowska 61/3

telefon tel.: (71) 795-91-85
tel.: (71) 333-86-52
fax: (71) 333-86-52


email  imateuszuk@op.pl
strona www  www.amnieruchomosci.com

O nas

Kim jesteśmy: Profesjonalna, kompleksowa obsługa transakcji oraz zaangażowanie z jakim wykonujemy swoją pracę, umożliwiły nam pozyskanie zaufania wielu klientów. W trosce o fachową i profesjonalną obsługę naszych klientów stale dbamy o podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych. Posiadamy podpisane umowy o współpracę z bankami. Biuro nieruchomości A.M. NIERUCHOMOŚCI spełnia wszystkie wymogi formalne i zawodowe ujęte w przepisach dotyczących uprawnień zawodów rynku nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta korzystającego z naszych usług.

Nasza oferta: Biuro oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Świadczy między innymi usługi dotyczące: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, szacunkowej wyceny nieruchomości, pośrednictwa finansowego, pomocy w uzyskaniu kredytów, doradztwa inwestycyjnego i prawnego.

Rekomendacje: DOSPON, PFRN, szereg zadowolonych klientów indywidualnych i firm.

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości na zamianędziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Sanockilokale użytkowe na sprzedaż powiat Bialskidomy na sprzedaż gmina Konstancin-Jeziornalokale użytkowe na sprzedaż gmina Barwicedomy na wynajem w Siedlcudomy na wynajem w Mieściskumieszkania na wynajem w Turce

Deweloperzy

);