Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: A.BP NIERUCHOMOŚCI PINDYK

58-500 Jelenia Góra

Bankowa 17/3

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 075/7523505
tel.: 0-601-209-198
fax: 075/7646858


email  pindyk@pindyk.pl
strona www  www.pindyk.pl

O nas

"Misją mojej firmy jest dążenie do zapewnienia naszym klientom maksymalnego bezpieczeństwa związanego z obrotem nieruchomościami."

Nazywam się Edward Pindyk i jestem właścicielem firmy. Mam duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości ponieważ przez 10 lat zajmowałem się pośrednictwem w zbywaniu nieruchomości Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa na terenie 23 gmin i miast na obszarze byłego woj. jeleniogórskiego. Od kilku lat zajmuję się pośrednictwem obrotu nieruchomościami w pełnym zakresie. Posiadam licencję państwową nr 96 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. W firmie pracuje również moja córka Elwira Pindyk-Misiuk, która jest także licencjonowanym pośrednikiem ( nr licencji 3894). Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Moje biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Jaworskimieszkania na sprzedaż powiat Gliwickimieszkania na wynajem gmina Mucharzmieszkania na wynajem gmina Jemielnodomy na sprzedaż w Słonecznikumieszkania na wynajem w Maluszyniedomy na wynajem w Bogdaszowicach

Deweloperzy

);