Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: A.BP NIERUCHOMOŚCI PINDYK

58-500 Jelenia Góra

Bankowa 17/3

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

telefon tel.: 75/7523505
tel.: -601-209-198
fax: 75/7646858


email  pindyk@pindyk.pl
strona www  www.pindyk.pl

O nas

"Misją mojej firmy jest dążenie do zapewnienia naszym klientom maksymalnego bezpieczeństwa związanego z obrotem nieruchomościami."

Nazywam się Edward Pindyk i jestem właścicielem firmy. Mam duże doświadczenie w sprzedaży nieruchomości ponieważ przez 10 lat zajmowałem się pośrednictwem w zbywaniu nieruchomości Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa na terenie 23 gmin i miast na obszarze byłego woj. jeleniogórskiego. Od kilku lat zajmuję się pośrednictwem obrotu nieruchomościami w pełnym zakresie. Posiadam licencję państwową nr 96 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. W firmie pracuje również moja córka Elwira Pindyk-Misiuk, która jest także licencjonowanym pośrednikiem ( nr licencji 3894). Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Moje biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Chełmińskidomy na wynajem powiat Polkowickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Duszniki-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Miechówmieszkania na sprzedaż w Kramarzówcemieszkania na sprzedaż w Lasociniedomy na wynajem w Moczydłach

Deweloperzy

);