zarejestruj się | zapomniałeś hasła? | pomoc | NOTES (0)
Zamów biuletyn KRN.pl, co tydzien e-mail z informacjami

» zobacz przykładowy biuletyn

Osiedle Generalskie

Krosno, ul. Władysława Sikorskiego

mieszkania - sprzedaż:
cena:od 3 195 PLN / m2 do 3 900 PLN / m2
metraże:od 36,23 do 103,17 m2
pokoje:1, 2, 3, 4, 5
 
komercyjne - sprzedaż:
cena:4 000 PLN / m2
metraże:od 34,65 do 266,26 m2
 
opis inwestycji

Funkcjonalność i komfort

W I etapie inwestycji powstanie czteropiętrowy budynek z 54 lokalami mieszkalnymi i przynależnymi do nich piwnicami. Szeroki wachlarz oferty obejmuje 2-, 3-, 4-pokojowe mieszkania o różnorodnych metrażach i funkcjonalnych rozkładach, począwszy od mieszkań jednopoziomowych o metrażu od 37 m2 do 67 m2 , jak również mieszkań dwupoziomowych o metrażu od 90 m2 do 103 m2. Parkingi dla samochodów osobowych zaprojektowane zostały zarówno w podpiwniczeniu budynku tworząc miejsca parkingowe podziemne, jak również na zewnątrz, na specjalnie wydzielonych powierzchniach. Windy zapewnią wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami. W standardzie wykończenia przewidziano m.in. wyposażenie każdego mieszkania w nowoczesne instalacje, łącznie z siecią kablową, Internetem i domofonem.

Termin zakończenia etapu I - wrzesień 2011

Budynek handlowo-usługowy stanowi kolejny etap naszej inwestycji, realizowany w ramach kompleksu Osiedle Generalskie. Szczegóły w zakładce-budynek usługowy.

Etap III - Budynek mieszkalny nr 2 termin realizacji - luty 2013 r.

W III etapie inwestycji powstanie czteropiętrowy budynek z 55 lokalami mieszkalnymi i przynależnymi do nich piwnicami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano również pomieszczenia gospodarcze o metrażu od 11 m2 do 29 m2. Szeroki wachlarz oferty obejmuje 2 lub 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych metrażach ( 37 m2 - 65 m2)  i funkcjonalnych rozkładach. Wygodną komunikację między piętrami zapewnią windy. Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe zaprojektowane zostały zarówno w podziemnym garażu wielostanowiskowym, jak również na zewnątrz, na specjalnie wydzielonych powierzchniach.

Kompleksowe zagospodarowanie terenu

Teren wokół osiedla zostanie zagospodarowany w zieleń, powstaną alejki spacerowe. Pamiętając o najmłodszych mieszkańcach osiedla zaprojektowaliśmy do ich dyspozycji plac zabaw oraz ogrodzone boisko sportowe dające możliwość nieograniczonej zabawy.

Dogodna lokalizacja

Osiedle Generalskie znajduje się w niewielkiej odległości od Centrum Krosna. Jego położenie zapewnia możliwość korzystania z dobrych połączeń komunikacyjnych oraz dostępności do wielu obiektów handlowo-usługowych (m.in. Intermarche, Biedronka, Lidl, Stacja BP, McDonald’s), rozrywkowo-kulturalnych, szkół, urzędów oraz instytucji użyteczności publicznej.