zarejestruj się | zapomniałeś hasła? | pomoc | NOTES (0)
Zamów biuletyn KRN.pl, co tydzien e-mail z informacjami

» zobacz przykładowy biuletyn
Szukaj raportów wg kryteriów: Województwo:

Rodzaj:

Dział Analiz Rynku

12 630 96 30
KRN media sp z o.o.

Uwaga
Niektóre z udostępnionych plików PDF mogą do przeglądania wymagać programu Adobe Acrobat Reader w wersji minimum 5.0.5 (dla Windows). Program można pobrać tutaj.

   
2010-08-30, REAS

REAS podsumował sytuację na rynku nowych mieszkań w Polsce po I półroczu 2010

Z najnowszego raportu REAS na temat sytuacji na rynku nowych mieszkań w Polsce, wynika że pierwsze półrocze 2010 r. przyniosło szereg budzących optymizm sygnałów w otoczeniu rynku, które nie w pełni znajdują odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży mieszkań.

Wyniki monitoringu rynku przeprowadzonego przez REAS ukazują wyraźny wzrost liczby mieszkań w ofercie deweloperów, wynikający w znacznym stopniu z ponownego wprowadzenia do sprzedaży mieszkań w inwestycjach wstrzymanych na czas kryzysu. Wbrew oczekiwaniom deweloperów, sprzedaż w II kwartale 2010 r. nie wzrosła w porównaniu z kwartałem poprzednim, pomimo tego, że zwykle to drugi, wiosenny kwartał jest jednym z dwóch najlepszych pod względem sprzedaży okresów w roku. Warto zatem dokładniej przyjrzeć się zjawiskom składającym się na obecny obraz rynku mieszkaniowego w Polsce.

Więcej informacji o sytuacji na rynku znajdą Państwo w załączonym poniżej raporcie "Rynek mieszkaniowy w Polsce - 06.2010".



Pobierz:  PDF - 682 kB  
Skomentuj raport
Komentarz: