Informacje o firmie

Metropolis

31-106 Kraków

Wygoda 8a

telefon tel.: 012 631 11 55
fax: 012 631 11 56


email  biuro@metropolis.org.pl
strona www  www.metropolis.org.pl

pn-pt od 9-17

O nas

Działalność naszych firm obejmuje trzy grupy usług i trzy działalności:

działalność deweloperska
turystykę
usługi medyczne

DZIAŁALNOŚĆ DEWELOPERSKA
Firma METROPOLIS rozpoczęła działalność w 2003 roku i zajmuje się budowlą osiedli mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych. Do naszych klientów należą duże firmy zagraniczne a wśród naszych klientów indywidualnych znalazła się np. aż 1/3 aktualnej reprezentacji Polski w piłce nożnej. W naszej działalności deweloperskiej zajmujemy się przygotowywaniem od podstaw inwestycji budowlanych, kompleksową obsługą prawną nieruchomości, przygotowaniem dokumentacji projektowej, generalną realizacją inwestycji, a także nadzorem nad jej prawidłowym przebiegiem, a po zrealizowaniu inwestycji także zarządzaniem naszymi osiedlami. Nasi pracownicy to zespól doświadczonych profesjonalistów. 
Jako jedyna firma deweloperska w Krakowie współpracujemy przy realizacjach naszych osiedli także z artystami i plastykami z Akademii Sztuk Pięknych i dlatego właśnie są one takie wyjątkowe.

MISJA FIRMY NIEZWYKŁE OSIEDLA DLA NIEZWYKŁYCH LUDZI

HOTELARSTWO
Nasza firma w 2008 na własnej działce rozpoczyna budowę hotelu 'Metropolis" obok Wawelu w samym w centrum Krakowa. W roku 2009 planujemy rozpoczęcie budowy drugiego hotelu "Negresco" tym razem w rejonie żydowskiej dzielicy Kazimierz w Krakowie.

USŁUGI MEDYCZNE
Należąca do grupa firma Indexmedica od 2004 roku oferuje usługi medyczne dla obcokrajowców w Polsce. Jesteśmy właścicielem największej i najbardziej luksusowej kliniki stomatologicznej w Krakowie, zobacz www.indexmedica.pl. 
Nasza klinika należy do najnowocześniejszych w Polsce i jest jedyną w kraju, gdzie 100 % lekarzy posiada specjalizacje w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

Z poważaniem Sebastian Kamiński dyrektor ds. marketingu

Znajdź inwestycje tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Wyczyść kryteria

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Zwoleńskidomy na wynajem powiat M. Szczecinmieszkania na wynajem gmina Legionowomieszkania na wynajem gmina Pionkidomy na sprzedaż w Bielawachdomy na sprzedaż w Boguszowski Wygondomy na wynajem w Lestnica

Producenci

Farby Śnieżka